Halk ekmek satış büfeleri hazırlanıyor 10 noktaya konacak

DüzceSonHaber

Halk ekmek satış büfeleri hazırlanıyor 10 noktaya konacak
22.04.2022 - 12:57
Haber Merkezi
1

Düzce Belediyesi,  ucuz ekmek satışının yapılacağı halk ekmek satış büfelerinin imalatını sürdürüyor.

Şehrin belirli noktalarına konuşlandırılarak vatandaşların ucuz ekmek alabilmelerini sağlayacak olan halk ekmek satış büfeleri imalatı Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından hızlı bir şekilde yapılıyor.

10 NOKTADA OLACAK
Belediye Meclisinde alınan kararın ardından ucuz ekmek satış büfelerinin imalatlarına başlandığını ve ilk etapta 10 noktaya konulacak olan ofislerin tamamlanacağını belirten Başkan Özlü, “Vatandaşlarımıza ucuz ve lezzetli ekmek yedirmek adına attığımız adımın neticesini yakında hep birlikte göreceğiz” dedi.

HALK EKMEK GELİYOR
Satışlar için 10 nokta belirlediklerini yineleyen Başkan Dr. Faruk Özlü, “Anlaşma yaptığımız fırınlar üzerinden üretilecek ekmeklerin en kolay şekilde vatandaşla buluşmasını sağlayacağız. Maliyetine satışlarla hem fırıncı esnaflarımızın hem de vatandaşlarımızın herhangi bir sıkıntı yaşamamasını hedefliyoruz. Satış büfelerinin imalat sürecinin tamamlanmasıyla belirlenen noktalarda Düzce Belediyesi Halk Ekmek hizmet vermeye başlayacak” şeklinde konuştu.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzce li Glutensiz Çölyaklılar adına
    Düzce li Glutensiz Çölyaklılar adına
    22.04.2022 17:43

    Glutensiz beslenmek zorunda olan çölyak hastalarının ekmeklerine kolay ucuz ve kargo yolu gözlemeden ulaşabilmesi adına desteklerinizi bekliyoruz . En azından merkezi bir noktada olan bir stand bizler için ayrılabilir .