Minikler 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşadı

DüzceSonHaber

Minikler 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşadı
27.04.2022 - 13:13
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 102’nci yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutladı. Çocuk Kulübü tarafından düzenlenen ve 4 ülkeden 14 çocuğun da katılım sağladığı son etkinlikte minik öğrenciler sergiledikleri sahne performanslarıyla 23 Nisan coşkusunu hem yaşadı hem de yaşattı.

COŞKUYLA KUTLANDI
Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü Çocuk Kulübü tarafından Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Günden, Oya Kocaman, Serkan Yılmaz, Okan Kaltu, Cengiz Tuncer, öğrenci velilileri ve çok sayıda Düzceli katıldı. Programda kulüp bünyesinde eğitim gören öğrencilerin sergiledikleri performans katılımcılar tarafından büyük ilgi ile izlendi.

ÇOCUK KULÜBÜ
Yöresel ve modern danslar eşliğinde farklı koreografileri başarı ile uygulayan minik öğrenciler, jimnastik ve bale gösterileri ile izleyenleri büyülerken, çocuk korosunun seslendirdiği 23 Nisan Şarkısına salonda bulunan herkes eşlik etti. Sudan, Irak, Suriye ve Kırgızistan’dan 14 çocuğunda katılım sağladığı etkinlik, çocukların ve misafirlerin hep birlikte 23 Nisan Şarkısını söylemeleri ile sona erdi.


Editör: D. Son Haber