Milli Karateci Sabri Kıroğlu kimin sporcusu?

DüzceSonHaber

Milli Karateci Sabri Kıroğlu kimin sporcusu?
28.04.2022 - 11:35
Güncelleme 28.04.2022 - 13:49
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Milli Karateci Sabri Kıroğlu Olimpiyatlara hazırlanıyor haberini servis edince, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, milli karatecinin kendi hocaları olduğunu ve Düzce Belediyesi’nin başarıyı hazmedemeyerek sporcularına sahip çıkmak istediğini söyledi.

Düzce Belediyesi’nden servis edilen haber şu şekilde;

Düzce Belediyesi Spor Akademisinin Dünya Şampiyonu Milli Sporcusu Sabri Kıroğlu, Brezilya’da düzenlenecek olan İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatlarında Türkiye’yi temsil etmeye hazırlanıyor.

SPOR AKADEMİSİ SPORCUSU

Avrupa ve Dünya Şampiyonu Milli Sporcu Sabri Kıroğlu, 24. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatlarında Düzce ve Türkiye’yi başarı ile temsil etmek için gece gündüz demeden çalışıyor. Brezilya'da 1-15 Mayıs tarihleri arasından düzenlenecek oyunlarda Kata branşında mücadele edecek olan Düzce Belediyesi Spor Akademisi sporcusu milli karateci Sabri Kıroğlu,  milli takım kampında olimpiyatlara hazırlanıyor. 

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin ise yaptığı açıklamada “Halkımızın dikkatine.!!! KAYNAŞLI BELEDİYESİ karate hocası SABRİ KIROĞLU kata da Dünya Şampiyonu olunca, Düzce Belediyesinin dikkatini çekmiş olacak ki, onu transfer etmek için yüksek rakamlar teklif etmiş.!!! SABRİ KIROĞLU'na şampiyon olmadan önce sahip çıkmayan DÜZCE BELEDİYESİ, şampiyon olduktan sonra harekete geçiyor.!!! Biz Sabri kıroğlu'na her zaman sahip çıktık, şampiyon olunca güzel bir karşılama yaptık, tören yaptık, ulusal televizyonlarda program yaptırdık. KAYNAŞLI BELEDİYESİNİN isminin duyulmasından rahatsız olan DÜZCE BELEDİYESİ NİN başkanı, hocamızı bünyemizden koparmak için harekete geçiyor.!!! KAYNAŞLI BELEDİYESİ spora ve sporcuya bölgede en büyük destek veren Belediyedir.  Bünyemizde FUTBOL, KARATE ve KİCKBOKS branşlarını bulunduruyoruz. Futbol da alt yapıya büyük önem veriyoruz. KARATE de bir çok başarılarımız var. KİCKBOKS da uluslararası iki büyük organizasyon yaparak KAYNAŞLI ve DÜZCE'nin adını 124 ülke de duyurduk. Şimdi SPOR AKADEMİSİ kurarak branşları çoğaltacağız. Ayrıca 6-13 yaş arası sürekli olacak FUTBOL OKULU kuracağız. Bütün okulların SPOR faaliyetlerine destek veriyoruz. DÜZCE BELEDİYESİ ve onun başkanı bizi izlemeye devam etsin.!!!” Dedi.


Editör: D. Son Haber