Küçük terbiyesizler duvarları mahvettiler

DüzceSonHaber

Küçük terbiyesizler duvarları mahvettiler
4.05.2022 - 11:56
Haber Merkezi
5

Millet Bahçesi’nde bulunan kitap okuma alanı ve kafenin bulunduğu binanın duvarlarına çıkan bir grup terbiye yoksunu, ahlaksız Vandal duvarları boyayarak hem kötü görüntü oluşturdular hemde tüm insanların kullandığı alanı mahvettiler.

Düzce’de bir çok oktada kamu malına zarar verenleri görmek mümkün oluyor. Vandallık olarak adlandırılan bu eylem son olarak Millet Bahçesi’nde ortaya çıktı. Millet bahçesinin ortasına buluna kafeterya ve kitap okuma alanında ki binaya çıkan bir grup terbiye yoksunu kız çocuğu duvarları boyadılar. Duvarlara kendilerinin neden sevilmediğini yazan genç kızların yaptıkları kötü bir görüntü oluşturduğu gibi birde tüm Düzcelilerin kullandığı parkın zarar görmesine neden oldu.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • ATİLLA
  ATİLLA
  3.06.2022 16:10

  Ceza vererek sonuç alamayız madem bu şekilde yazı yazmak istiyorlar yazı duvarları oluşturalım bırakın yazsınlar grafik sanatı yapsınlar bir kaç gün sonra silelim isteyenler tekrar özgürce yazıp çizebilsinler ve bunu belediye organize etsin

 • HARBİ ADAM
  HARBİ ADAM
  9.05.2022 23:03

  bunları ıslah evine yollayalım kanka :)

 • yalçın alinçer
  yalçın alinçer
  5.05.2022 23:31

  anne baba terbiyesi alsalardi durum böyle olmazdi emeye saygisizlik

 • Felifsa
  Felifsa
  4.05.2022 16:03

  Çok üzücü evet ama suçlamak kolay olanı, doğrusu bu gençlerin topluma kazandırılması gerek belli ki aile yapıları sağlıklı değil Aile ve Sosyal politikalar bakanlığı na sosyal hizmetlere gençlik ve Spor bakanlığına belediyelerimize milli eğitim müdürlüğüne il sağlık müdürlüğüne, Emniyet güçlerimize... Tüm topluma bizlere çok iş düşüyor malesef..

 • Duzcelihanım
  Duzcelihanım
  4.05.2022 13:06

  Vereceksın ceza makbuzu odesın anne baba bak nasıl terbıye oluyolar