Efor büfelerin sözleşmesi iptal edildi

DüzceSonHaber

Efor büfelerin sözleşmesi iptal edildi
5.05.2022 - 14:03
Haber Merkezi
1

İzmirli firmaya verilen Efor Büfe ve bisiklet sözleşmesinin iptal edildiği iddia edildi. Yeni ihaleye çıkılacağı söylentiler arasında yer alırken, büfe noktalarının şampiyon Düzcespor’a verilmesi gündeme gelecek.

Düzce’de bir süre önce gündemde olan ve özellikle Düzce’nin önemli noktalarına konarak tepkilere neden olan Efor büfe sözleşmesinin iptal edildiği iddia edildi. İçerisinde bisiklet ve scotter gibi ulaşımı kolaylaştıracak ulaşım araçları bulunmasına rağmen Düzceliler, İzmirli firmanın bu hizmetlerini adeta protesto edercesine ne büfeleri nede bisikletleri kullandı.

Ayrıca iddiaya göre Düzce Belediyesi’nde müfettişler tarafından yapılan denetimlerde ihalenin şartnamelere uymadığı tespit edildi.

Bunun üzerine ihalenin yenilenmesi için çalışmalar başladı. Yeni ihale sürecinin daha şeffaf ve açık olması istenirken, özellikle muhalif meclis üyelerinin büfe ihalesinin şampiyon Düzcespor’a verilerek gelir elde etmesi ve 2. Ligde daha güçlü mücadele etmesini isteyecekleri konuşuluyor.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Hizmet isteyin
    Hizmet isteyin
    5.05.2022 14:26

    Her şehirde scooter ve bisiklet uygulamasi varken buraya zaten çok geç geldi. Bunu da istemediniz. Düzce halkına hizmete hiç gerek yok gerçekten. Azıcık şehrinizi geliştirmek için uğraşın, saçma sapan şeylere takilmayin . Koskoca şehirde elle tutulur 1 hastane var, 1 tane avm var vs. Böyle gelisemezsiniz .