Yeşiltepe Mahallesi sakinleri bu eziyetten bıktı

DüzceSonHaber

Yeşiltepe Mahallesi sakinleri bu eziyetten bıktı
20.05.2022 - 14:39
Güncelleme 20.05.2022 - 14:40
Haber Merkezi
2

 

Düzce Belediyesi Denetimli Özel Halk Otobüsleri konusunda sıkıntı çeken Yeşiltepe Mahallesi sakinleri sorunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını istediler.

Düzce Belediyesi Denetimli Özel Halk Otobüsleri, Yeşiltepe Mahallesi’ne yeteri kadar hizmet vermiyor. Bölgenin uzak olması nedeniyle yolcu kapasitesini hesaplayan otobüs şirketi bölgeye diğer bölgelere göre daha az otobüs gönderdiği için toplu taşımayı kullanmak isteyen vatandaşlar büyük zorluk yaşıyorlar.

Toplu taşımanın adeta eziyete dönüştüğü Yeşiltepe Mahallesi’nde vatandaşlar üst üste yolculuk etmek zorunda kalırken, zaman zaman da büyük tehlike yaşıyorlar.

Mahalle halkının 12 sayfalık imza toplamasına rağmen halen bir çözüm bulunamayan bölgede ikamet eden vatandaşlar, sorunun çözüme kavuşturulmasını istediler.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • FİGEN PARLAK
  FİGEN PARLAK
  20.05.2022 15:32

  Düzce Belediyesi Denetimli Özel Halk Otobüsleri nereye yeteri kadar hizmet veriyor ki bunu bir düşünmek lazım. Metek Toki gibi bir yerleşim yerinde toplu taşımaya özellikle sabah saatlerinde (08:00-09:00 arası ) binmek mümkün deil, defalarca bildirmemize rağmen sorunla ilgilenen olmadı.

 • Düzceli
  Düzceli
  20.05.2022 15:16

  Özlü makam arabasına biniyor anlamaz.Seçim günü mahalleye ne yüzle geleceksiniz.Kibrit kutusu kadar arabaları aldın mercedesleri yatırıyon.