3 şehir eşkıyasının erkekliği bisiklete tuttu

DüzceSonHaber

6.06.2022 - 13:21
Haber Merkezi
1

 

Düzce’de kullanılan akıllı bisikletlerden birisini alan 3 şehir eşkıyasının tüm erkekliği bisiklete tuttu. 3 kişi bisikleti parçalamak için çaba harcarken vatandaşlar ise o anları görüntüledi.

Düzce’de vatandaşların kullanımına sunulan akıllı bisikletlerin başına gelenler tabiri caiz ise pişmiş tavuğun başına gelmiyor. Son olarak bir bisikleti kiralayan ve henüz çocuk yaşta olan 3 kişi bisikleti tekmelerle vurarak parçalamaya çalıştılar. Bisiklete zarar veren 3 kişi ise bir vatandaş tarafından görüntülendi.

Olayı sosyal medya hesaplarından paylaşan Düzce Belediyesi yetkilileri “Mesela 4 ayaklı sevimli dostlarımız bunu yapmazdı. Daha ekonomik ve sağlıklı bir ulaşım imkânı sunmak için kurduğumuz Akıllı Bisiklet Sistemimize yapılan muamele” şeklinde ifadeler kullandı.


Editör: D. Son Haber
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Hümeyra Ar
    Hümeyra Ar
    6.06.2022 13:53

    Bisikletleri eğlenme ya da farklı yerlere gitme amaçlı kullanıyoruz. Bisikletlere zarar verilmesini kınıyorum istemiyorum onların yüzünden biz imkanlarımız dan oluyoruz. Sadece biz gençler değil tüm kent halkı bu bisikletleri kullanıyor ayrıca hizmetlerin değerini bilmeliyiz Ben cezasını çekmelerini istiyorum