Kalıcı Konutlar bağlantı yolunda asfalt yenileme çalışmaları başladı

DüzceSonHaber

Kalıcı Konutlar bağlantı yolunda asfalt yenileme çalışmaları başladı
20.06.2022 - 20:06
Haber Merkezi

 

Düzce şehir merkezi ile Kalıcı konutları birbirine bağlayan ve zaman içerisinde köstebek yuvasına dönen yolda asfalt yenileme çalışmaları başladı. Çalışmaların her iki şeritte 1 ay içinde tamamlanacağı öğrenildi.

Kervan mevkisi ile Kalıcı Konutlar arasında kalan ve Kalıcı Konutlar Bağlantı yolu diye adlandırılan yolda Karayolları Genel Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi iş birliği ile asfalt yenileme ve yol yapım çalışması başlatıldı. Yaklaşık 10 yıldır kullanılan ve zaman içerisinde deforme olan yol adeta köstebek yuvasına dönmüş ve vatandaşların sık sık şikayetlerine konu olmaya başlamıştı.

Yolun ilk etapta Düzce istikametinde ki şeritte asfalt kazınarak yenileme çalışması başlatıldı. Bu çalışmanın hava şartlarının izin vermesi halinde 15 gün süreceği, Kalıcı Konutlar yönüne ise çalışma başlatılacağı buranında 15 gün içinde tamamlanacağı öğrenildi. Yaklaşık 1 ay sürecek çalışmalar sonunda Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu yepyeni bir görünüme kavuşacak.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.