Melen kenarını İTÜ rehabilite edecek

DüzceSonHaber

Melen kenarını İTÜ rehabilite edecek
22.06.2022 - 12:55
Haber Merkezi
1

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu’yu önceki dönem vahşi çöp depolama sahasının rehabilitasyonu için ikna etti.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü,  Düzce’ye kazandırdığı katı atık bertaraf tesisi ile Düzce’nin en önemli sorunlarından biri olan çöp sorununu ortadan kaldırdı. Önceki dönem vahşi çöp depolama alanı olarak kullanılan Melen Çayı kenarındaki alanı da rehabilite edecek ismi ikna etmeyi başardı.

İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu’ya teklif getiren  Başkan Özlü, teklifine olumlu cevap aldı ve alanı incelemek üzere, Koyuncu ve ekibinin önümüzdeki günlerde Düzce’ye geleceğini duyurdu. Özlü, “Eğitim hayatımda çok özel bir yeri olan, yüksek lisans ve doktoramı yaptığım İstanbul Teknik Üniversitesini ziyaret ederek anılarımı tazeledim.

Üniversitemizin  değerli Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu’ya önceki döneme ait Düzce’deki vahşi çöp depolama sahalarının rehabilitasyonu için birlikte çalışma  teklifinde bulundum.Teklifimizi kabul eden çevre uzmanı sayın Rektörümüz önümüzdeki günlerde ekibi ile birlikte Düzcemizi ziyaret edecek” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Yalandan kim ölmüs?
    Yalandan kim ölmüs?
    22.06.2022 20:28

    Baskan degil yalan makinesi itünün isi gucu yok senin coplerini toplucak, hayatin yalan baskan utanma, arlanma sifir nasil bakiyosun aynaya? Gaz cikartip sonra da senin de hakkini verdik mi diyon?