Cedidiye Meydan projesi hayal mi oldu?

DüzceSonHaber

Cedidiye Meydan projesi hayal mi oldu?
24.07.2022 - 11:30
Haber Merkezi

 

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce Belediye Meclisi toplantı salonunda Cedidiye Meydan Projesi’nin detaylarını paylaşırken ilk kazamın 1 Temmuz 2022 tarihinde vurulacağını söylemesine rağmen aradan geçen 24 güne rağmen alanda çalışma başlamaması projenin iptal edildiği iddialarını ortaya çıkardı.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, tarih tutturma konusunda bir türlü başarılı olamadı. Millet bahçesi açılış tarihi, selde kesilen suların yeniden çeşmelerden akması ve birçok konuda adeta tarih verip eli boş dönme konusunda rekor kıran Özlü, Haziran ayında Düzce Belediyesi Meclis salonunda yaptığı toplantıda Cedidiye Meydan Projesi detaylarını kamuoyu ile paylaştı.

O dönemde yaptığı açıklamada 1 Temmuz 2022 tarihinde ilk kazmanın vurulacağını söyleyen Özlü, şu bilgileri vermişti; “Meydandaki mülkiyet sahiplerinin haklarını koruyacaklarını bir kez daha vurgulayan Özlü, “1. Etapta yer alan 24 adet dükkanda herkesin yerleri belli. Ben sözümün arkasındayım. Hak sahipleri ile yaptığımız sözleşme şartları neyi gerektiriyorsa onu yapacağız. Projeyi Beltaş yapacak. 1 Temmuz’da başlayacağız ve yılsonunda bitecek”

Ancak aradan geçen zaman içerisinde meydanda herhangi bir kazma sesi duyulmazken, projenin iptal olduğu iddiaları kamuoyunda yayılmaya başladı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.