Düzce Belediyesi elektrik üretecek

DüzceSonHaber

Düzce Belediyesi elektrik üretecek
18.08.2022 - 01:48
Haber Merkezi
1

 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Melen Çayı üzerinde HES kurulması için çalışmalara başladı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü,  Melen Çayı üzerine hidroelektrik santrali kurmak için görüşmelere başladı. “İşin Özü Çalışmak” sloganıyla hareket eden Başkan Özlü, Melen Çayı’nın debisinde yararlanarak belediyenin elektrik ihtiyacının karşılanması için çalışma başlattı.

Ankara’da HES üretici bir firmanın ürünlerini inceleyen Özlü, “ HES üreticisi firmada yetkili arkadaşlardan bilgi aldım. Küçük Melen üzerine bir HES kurup belediyemizin ihtiyacı olan elektrik üretmekle ilgili çalışıyoruz” diye konuştu.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzceli
    Düzceli
    18.08.2022 07:29

    Seçim yaklaştı onu bunu yapacaz yalanları ile oy almak için her yolu denerler.Yeşiltepe umut cami önündeki minyatür şelaleyi çalıştıramadın özlü,Sallar mahallesi yolunu yapamadın yamayla geçiştirdiniz göz önündeki yerleri yapıyorsunuz sizi seçimde davul zurnayla gönderecez özlü.Ak partiye kayıtlı boşta insan kalmadı belediyeye doldurdun özlü bende Ak partiliyim yanlış anlama belediyeden emekliyim sizin gibi beceriksiz havalı başkan görmedim.İsmail BAYRAM adam gibi adamdı alçak gönüllüydü.