Uyarıları dikkate almıyorlar Düzce’nin havasına zarar veriyorlar

Düzce Son Haber

Uyarıları dikkate almıyorlar Düzce’nin havasına zarar veriyorlar
15.02.2024 - 15:30
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ‘Temiz Şehir Düzce’ başlığı altında hava kirliliği ile mücadele etmeye devam ediyor. Sarayyeri Mahallesinde kablo yakıldığı ihbarı üzerine denetim gerçekleştiren ekipler, hava kirliliğine neden olan şahısları yakalayarak cezai işlem uyguladı.

Hava kirliliği ile mücadelesini tüm yıla yayarak sürdüren Düzce Belediyesi bu doğrultuda denetimlerini sıklaştırırken gelen ihbarları da titizlikle ve hızlı şekilde değerlendiriyor.

Şehrin belirli noktalarında yapılan planlama dahilinde denetim gerçekleştiren Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 153 Beyaz Masa üzerinden gelen ihbar üzerine Sarayyeri Mahallesi köprü bölgesine operasyon gerçekleştirdi.

Duyarlı vatandaşların ihbarının ardından hızlı şekilde olay yerine geçen ekipler, burada kabloları yakmak suretiyle hava kirliliği oluşturan ve olay yerinden kaçan şahısları yakalamak için çalışma başlattı.

Akınlar Mahallesinde bulunan Hurdacılar Sitesinde oldukları tespit edilen şahısların yakalanmasını sağlayan ekipler, şahıslar hakkında cezai işlem uygularken, Sarayyeri Mahallesindeki alanda meydana gelen küçük çaplı yangınında ekipler tarafından söndürülmesini sağlandı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.