Düzce’den Ankara’ya itfaiye desteği

Düzce Son Haber

Düzce’den Ankara’ya itfaiye desteği
Düzce’den Ankara’ya itfaiye desteği Düzce’den Ankara’ya itfaiye desteği Düzce’den Ankara’ya itfaiye desteği Düzce’den Ankara’ya itfaiye desteği Düzce’den Ankara’ya itfaiye desteği Düzce’den Ankara’ya itfaiye desteği
4.04.2024 - 13:52
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Ankara Hurdacılar Sitesi'nde çıkan yangına müdahale için desteğe gitti. Düzce itfaiye ekiplerinin de söndürme çalışmalarında destek verdiği yangın kontrol altına alındı.

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, dün öğlen saatlerinde Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan sanayi bölgesinde başlayan ve kuvvetli rüzgarın etkisi ile çevreye sıçrayarak büyüyen yangına müdahale amaçlı desteğe gitti.

Yangın’ın büyümesi nedeniyle Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatı ile harekete geçen müdürlük, hızlı bir organizasyon ile Köpük Su Kulesi, 20 tonluk su tankeri ve 4 personel ile Ankara’ya gitmiştir.

Atık kağıt ve lastiklerin tutuşmasından kaynaklandığı tespit edilen yangına Türkiye’nin bir çok ilinden gelen destek ekipleriyle birilikte müdahale de bulunan Düzce İtfaiyesi, uzun uğraşlar sonucu sabahın erken saatlerinde yangının kontrol altına alınmasına yardımcı oldu.

Düzce Belediyesi İtfaiye ekipleri, soğutma çalışmalarının sürdürüldüğü ve desteğe ihtiyacın kalmadığı bölgeden ayrılarak sabah saatlerinde Düzce’ye geri döndü.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.