Turizm Müdürü görevden alındı

DüzceSonHaber

Turizm Müdürü görevden alındı
4.12.2023 - 13:36
Kaynak: Haber Merkezi
3

 

Düzce’ye geldiği günden bugüne kadar hiçbir proje ve çalışmaya imza atmayan Turizm İl Müdür Vekili olarak görevlendirilen İlknur Aynan görevden alındı.

Düzce’de turizm alanında ele tutulur bir projeye imza atmayan ve başarısız bir performans gösteren İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan, görevden alındı. Hem milletvekilleri hem diğer bürokratlarla uyum sağlayamayan ve Düzce’nin turizmde ilerlemesi yönünde katkısı olmayan Aynan’ın Düzce’den gönderilmesi de bir çok çevrede takdirle karşılandı.

 

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Güzel Müdür
  Güzel Müdür
  14.12.2023 01:07

  Düzcenin en güzel müdürü gitmiş vay be.

 • Adam
  Adam
  4.12.2023 22:23

  Tamer Kırbaçtan sonra bu güzel hareket oldu. Düzce ilerleyecek ama prangalarından kurtulmalı, milli eğitimde amca dayı torpili ile gelen kişi ne zaman gidecek!!!!!

 • Düzce81
  Düzce81
  4.12.2023 20:04

  Olması gerekende buydu bunun gibi işini yapmayanları İsraile sürgün yapılmalı ki işlerinin kıymetlerini bilirler ve düzcemize hizmet yaparlar belki