Başarılı müdür böyle oluyor

DüzceSonHaber

Başarılı müdür böyle oluyor
4.12.2023 - 22:10
Kaynak: Haber Merkezi
2

 

Düzce’nin geleceğini değiştirecek proje ve yatırımların yapılması için gecesini, gündüzüne katan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Nurhan Kartal son dönemde Düzce’ye toplamda 402 dönüm arazi kazandırdı.

Düzce’de yatırımların yapılması, istihdam alanlarının açılması ve Düzce’nin gelişmesi adına başarılı bir performans sergileyen özellikle Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın deprem bölgesine yoğunluk göstermesine rağmen Düzce’nin de bir çok yatırımdan faydalanması konusunda çalışmalar yapan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Nurhan Kartal, Düzce’ye son dönemde 402 dönümlük hazine arazisi kazandırdı.

300 dönümlük arazi ahşap merkezi için

Kartal, Düzce’ye Mobilyacılar Sitesi kurulması için Küçük Mehmetler Köyü’nde bulunan 300 dönümlük arazinin hazineden alınarak Düzce Belediyesi’ne tahsis edilmesi için başlattığı çalışmaları başarıyla tamamladı. Arazi Düzce Belediyesi’ne tahsis edildi.

100 dönümlük arazi atlı spor merkezi için

Yine Düzce’ye kurulması planlanan ve çalışmalarına ilerleyen günlerde başlanacak olan Atlı Spor Merkezi için lazım olan 100 dönümlük arazinin tahsisi de gerçekleşti. Kirazlı Köyü’nde bulunan arazinin üzerindeki yapılarla birlikte hazineden alınarak Düzce Belediyesi’ne tahsisi konusunda son aşamaya gelindi.

Yeşilay Derneği’ne 2 dönümlük arazi tahsisi

Yine Çay Mahallesi’nde bulunan 2 dönümlük hazine arazisinin Yeşilay Derneği’ne tahsis edilmesi konusunda da İl Müdürü Nurhan Kartal çalışmalarını tamamladı. Yeşilay Derneği’ne yeni bir bina yapılması için çalışmaların önümüzdeki haftalarda başlayacağı öğrenildi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Adiga81
  Adiga81
  6.12.2023 17:05

  Düzce Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürlüğünün işini gerektiği gibi yapmadığını düşünüyorum. Her konuyu suya sabuna dokunmadan geçiştirmeye çalışıyor. Özellikle de çevre umurlarında değil. İdare-i maslahat, başka bir şey yok.

 • Düzceli
  Düzceli
  6.12.2023 00:58

  Hadi oradan. Millete ait hazine arsasını belediyeye vermek için uğraşmış oradanda özele bu mu dur. İyi kokular gelmiyor sanki...