Aslan Vali, çay davetini geri çevirmedi

Düzce Son Haber

Aslan Vali, çay davetini geri çevirmedi
Aslan Vali, çay davetini geri çevirmedi Aslan Vali, çay davetini geri çevirmedi Aslan Vali, çay davetini geri çevirmedi Aslan Vali, çay davetini geri çevirmedi
24.03.2024 - 11:42
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Valisi Selçuk Aslan, üniversite öğrencilerinin çay davetini geri çevirmedi. Öğrencilerle bir araya gelen Vali Aslan, Aşık Veysel’in torunu Gündüz Şatıroğlu ile öğrencilerin telefonda sohbet etmesini sağladı.

Düzce Valisi Selçuk Aslan, sosyal hayatta hemen hemen her kesime dokunan bir yönetici olarak ön plana çıkıyor. Düzce Üniversitesi’nde öğrenim gören öğrencilerin çay davetini geri çevirmeyen Vali Aslan, öğrencilerin evine giderek konuk oldu.

Ziyarette, Psikoloji Bölümü 3. Sınıf Öğrencisi Sivaslı Ömer Ünal'ın ney ile "Uzun İnce Bir Yoldayım" türküsünü çalması üzerine Vali Aslan, Aşık Veysel'in torunu Gündüz Şatıroğlu’nu arayarak gençlerle  sohbet etmelerini sağladı.

Sıcak sohbetin sonunda Vali Aslan, öğrencilerin Ramazan aylarını kutlayarak, eğitim hayatlarında başarılar diledi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.