• 3.10.2021 10:39

Bu teröre destek veren ABD yeni hedefler peşinde. Ve yeni senaryolar deniyor.

Suriye Demokratik Güçleri (SDG) lideri terörist Mazlum Abdi, ABD Başkanı Joe Biden'ın, Afganistan örneğinin aksine kendilerini terk etmeyeceği sözünü verdiğini iddia etti.

Abdi, "Dürüst olmak gerekirse ABD'nin Afganistan'dan çekilmesinden sonra insanlar korktu. Aynı durumla karşılaşacaklarından korktular" ifadelerini kullandı.

Biden yönetiminin buna hızlı yanıt verdiğini ve elçiler gönderdiğini öne süren SDG lideri, "Buranın Afganistan olmadığı konusunda bize güvence verdiler. Politikanın tamamen farklı olduğunu söylediler" dedi. Peki bu politika nedir. Türkiye’nin de bölünüp güneyimizde bir ABD kolonisi kürt devleti kurulması mı?

Haberde, Mazlum Abdi'nin PKK'nın üst düzey isimlerinden biri olduğuna inanıldığı, gençliğinde terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'a yakın olduğu aktarılıyor.

 Ben de diyorum ki ABD ye güvenmek PKK dan barış çağrısı beklemektir. Siz arkanızı YPG ye YPJ ve isterseniz piknik tüpüne yaslayın. Arka koltukta oturan ABD plakalı menşeli cipte oturan kırmızı listedeki sözde elemanınız gibi sonunuz tepenizde gözünüzü açtığınızda kafanızda açacak olan yerli ve milli bombalar olacaktır. Kurşundan hızlı da koşamazsınız ya.

Şimdi bize düşen...

Milyonlarca vatandaştan sadece birisi olduğumuz Türkiyemize sahip çıkmak.

Dünya'nın mazlum ve masum milletlerine örnek olan, kucak açan mazlumun ve mağdurun gözyaşını silen dünyanın neresinde bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının başı sıkışsa devletin var diyerek hızır gibi yetişen bir devletimiz var.

Kefenini giyip yola çıkan, Ülkemizin tam bağımsız yerli ve milli olması adına koşa koşa şehadete gidenleri yalnız bırakmayacağımızı cümle aleme bildirmeliyiz. Bizim ölecek yerimiz var ama gidecek yerimiz yok.

Hükümetler gelir geçer ama Mazlum Abdi isimli teröriste verilen sözler pkk yada verilmiş demektir.

Şunun da bilinmesini isterim ki;

Hiç kimsenin ne müridi, ne adamı, nede paralı askeriyiz.. Vatanımızın gözü ölümden korkmaz fedaileriyiz. 

Tarafımız belli. Söz konusu vatan ise dünyanın şah damarını keseriz.Devletimden yanayım. Bana ne Amerika’dan diyen bir geleneğin evlatları olarak

Bölgesinde ve Dünya'da çok güçlü Türkiye için her zaman ve her yerde kıyamet kopana kadar bizde varız.

 Var olacağız.

Ne mutlu Türküm  Diyene..