YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE…

  • 27.09.2022 20:53

DüzceSonHaber

 

CHP Yüksek Disiplin Kurulu, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın hakkında 1 yıl geçici çıkarma cezasının verilmesine oy birliği ile karar verdi.

 Alınan karar sonrası açıklamalarda bulunan Tanju Özcan kendisini partiden atmanın kolay olmadığını söylerken "Atatürkçüler üzüldü, HDP'liler sevindi" ifadelerini kullandı. HDP'nin teröristlerin siyasi uzantısı olduğunu söyleyen Özcan, parti yönetiminin belediye başkanlarına sahip çıkmadığını belirtti..

Kesin ihraç istemiyle CHP Yüksek Disiplin Kuruluna (YDK) sevk edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan hakkında, "partiden bir yıl geçici çıkarma" cezası verildi..

Zaten 1 yıl içerisinde seçim olacağı için seçim sonrası bakarız denildi.Tanju Özcan ihraçı için HDP bastırdı CHP lileri ve HDP lileri üzmeyecek orta bir karar alındı.

Fakat dün akşam Mersin’de Mezitli’de polis evine saldıran teröristler bir polisimizi şehit ettiler.1 Polisimizi yaraladılar.

Tabiri caizse intihar saldırısı yaptılar..2 kadın terörist polis evine saldırarak Mersin’in göbeğinde herkese bir mesaj vermeye çalışıyorlar.

 

PKK’nın intihar bombacısı olmaya veya intihar gibi saldırı eylemlerine neden erkekleri değil de kadınları mecbur ettiğine kadın derneklerinin söyleyecek sözleri yok mu?

Mersin’de şehrin göbeğinde saldırı yapanlar bayan.

Demirtaş sacını kazıtacak mı?Yoksa kafasına saç mı ekecek.

İki yüzlüsünüz.

Tekrar diyorum İyi parti derse ki ben CHP ve PKK ile ittifak kurmuyorum oyu %25-30 bandında olur ve ana muhalefet olur bir anda.

Ama mevzu siyaset değil anlamadınız değil mi?

Mevzu PKK nın desteği ile iktidarı değiştirmek.

Bundan sonra gerçekten ülkemiz bir beka meselesi ile karşı karşıyadır.

Yunan 2 km yakınımıza silah yığsın.Savaş tamtamları çalsın.

Biz vatan gittikten sonra istersek bizi kim yönetirse yönetsin.

Kadınları kullanmaktan bıkmadınız.Polis merkezinde kriz geçirip ölen bir hanımefendi dolayısı ile Selohattin Demirtaş saçlarını kazıtmış.  İran’da 22 yaşındaki Jîna Mahsa Amini’nin ahlak polisi tarafından Tahran’da 'başörtü takmadığı' gerekçesiyle gözaltına alınması ve vefat etmesi İran, Irak Suriye ve Türkiye üzerindeki hesaplarda kim saçlarını kazıtıyor ise piyon odur.

PKK yakın bir site haberi şöyle vermiş.

Hengaw İnsan Hakları üyesi Abdîl, "Protestocuların çoğu ya kafasından ya da göğsünden vurulmuş" dedi. Bir kürt siyasi  Zencîrî ise ölen protestocuların çoğunun Kürt olduğunu söylemiş.

Dağa kaçırılan insanların çoğu küçük yaştaki kızlarımız.

Gelip Mersin’de sahilde bir polis evinde polis şehit ediyorlar.

Selahattin Demirtaş’ın kılı kıpırdayacak mı bakacağız. Bakalım üzülecekler mi?

Ama mevzu başka olunca saçlarını kazıtabiliyor.

Gelelim sonuca ülke siyasetini PKK veya uzantısı HDP kontrol edecek ise  ablukaya alacaksa  belediye başkanlarını attıracak ise ya devlet başa ya kuzgun leşe..

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.