BU YAZIYI YAZMAYACAKTIM..

 • 19.01.2023 11:59
 • (2)

Vefa gibi yüksek bir duyguyu rafa kaldırmayın, zira ahde vefa imandandır, namustur.

Bunu böyle bilin ve vefanıza asla laf getirmeyin.

Ahde vefasızlık imansızlıktır. Söz namustur.

Sözünüz yere düşeceğine kelleniz toprağa düşsün bunu da böyle bilin.

20 gündür Ankara’da Sinan Ateş’in şehit edilmesi ile ilgili yazayım, yazayım, yok yazmayayım diyorum.

İçim içimi yiyor.

3-4 tane aklına güvendiğim dostumu nu konuda aradım.

Herkesin bakışı ,olayı okuması, hatta MHP’ye bakışı çok farklı idi.

Fakat hepsinden farklı düşünüyorum.

14 Mayıs 2023 tarihinde muhtemelen yapılacak seçimde Akparti Ve MHP bloğu tekrar %3-4 oy farkla seçimi alacağını görenler bir sonraki seçime hatta seçimlere MHP’yi dizayn etme çalışmasının 3.başlangıcı olarak  görüyorum.

1.Başlangıç yine seçimlerden önce MHP’li milletvekillerine yapılan kaset tuzakları.

2.Başlangıç yine seçimler öncesi Meral Akşener ve arkadaşlarının Ankarada bir otelde MHP’yi olağanüstü kongre toplayarak ele geçirme operasyonu Recep Tayyip Erdoğan eliyle boşa çıkarılması.

3.Başlangıç şu ölümlü Dünya’da Sn Devlet Bahçeli’den sonrası için MHP’yi dizayn etme çalışmasının başlangıcı.

Sinan Ateş kim ne derse desin biraz Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu idolünden gelen tarihi, şimdiyi, geleceği iyi okuyan yetişmiş kendini yetiştirmiş.

Profesörlüğe atanmak isteyen doçentlerin, doçentlik sınavını başardıktan sonra ilgili bilim dalında en az beş yıl çalışmış olmaları gerekir.

 2018'de Hacettepe Üniversitesi'nden, Cumhuriyet Döneminde Din Politikası ve Din-Siyaset İlişkisi (1946-1960) başlıklı tezi ile doktora derecesini aldı.[12] Doktora derecesini aldığı Hacettepe Üniversitesi'nde öğretim üyeliğinde bulundu.

Yani yaşasaydı 2023-2024 yılında Prof. Dr.Sinan Ateş olacaktı.

Şimdi ne oldu biliyormusunuz.2023 sonrası MHP’yi dizayn çalışması adı altında 3. Bir operasyonun çok planlı, çok basitçe görünen çok profesyonel bir operasyonel cinayettir.

Bu benim fikrim.

Narko terör devlet yapılanmasına kurban gitti. MHP’nin iç hesaplaşmasına kurban gitti.

MHP’de operasyon çekecekler taşları yiyor.

Veziri yediler.. Diyenler var.

Fakat çok donanımlı, imanlı, ahlaklı bir adamı şehit ettiler.

Vatan sağolsun…

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Düzceli Yusuf
  Düzceli Yusuf
  19.01.2023 21:11

  Galvanizli boru Akpartili veya MHP li değilim..Milliyim ve devletten yanayım..Geçmişte Muhsin Yazicioğlu nün peşinden gittik siyaset yaptik...Şimdi Düşman oklarını takip ediyoruz..Hiç bir yazımda Akp HDP ittifakını yazmadım..Yazılar duruyor..Hatirlatirsan iyi olur...

 • Galvanizli boru
  Galvanizli boru
  19.01.2023 12:12

  Kwndin yazdın kendini çürüttün. Burada akape silahşörlüğü yapıp da Mhp nin M sini bilmeden yazıyorsun. Peki savunduğun zihniyet ülkücüler için fatiha bilmez derken olur mu mhp liler fatiha bilir diyebildin mi. Riyakarlık bir insana yakışmayan bir sıfattır. Sen ilk okuldaki gibi kaleminin iki tarafını da açmışssın. O kalem bir ara akp hdp ittifakını yazarken bugün akp mhp yazıyor. Kaleminin bir tarafı akp sabit yazarken değişmezken bir dönem hdp olan uçta şimdi nasıl mhp oluyor.