İNCE GİYERİM İNCE  PEMBE YAKIŞIR MUHAREM İNCE!

  • 12.05.2023 09:25

 

Muharrem İnce Aday pusulaları basıldıktan sonra bugün çıktı seçime 3 gün kala dedi ki ''Ben adaylıktan çekiliyorum.'' Küstüm oynamıyorum. Benim façam yemedi..

Bahaneleri kalmasın, seçimi kaybedince suçu bize atacaklar yoksa. O yüzden adaylıktan çekiliyorum. Bunu memleketim için yapıyorum. Memleket Partisi'ne her evden 1 oy istiyorum.

Bir oy Muharrem'e bir oy Kemal'e demedi.

Şimdi bu olayı madde madde ele lalım.

1.Muharrem İnce %30 ile ikinci tura kalamayacağını gördü.1. Turda da %1-2 oy alıp rezil olmak var.

En iyisi karizmayı çizdirmeden çamura yatalım dedi.

2.Fetö veya CHP li trollerin kumpaslarına veya iftiralarına ve en son çıkan montaj kasetlerine daha fazlası var acaba bunu da buldular veya kirli arşivden bunu da yaparlar mı diye korktu ve ben çekiliyorum dedi. Kasetlerin orjinali de var diye korktu çekildi.

3.Akpartinin açık ara kazanacağını gördü. Bay bay Kemal'de gidici bir ihtimal bir DSP gibi ne sağdan ne soldan Atatürk'ün yolun diye yok şimdi hava çok rüzgarlı diye açamadığı bu yoldan başka bahara erteleyelim dedi çekildi.

4.Bu6+1+1 masa PKK ve Fetö bu CHP ve Kemal Kılıçtaroğlu'nu destek açıkladılar. Buda milleti ,Anadolu'yu anlamadı. Kaybedecek göz göre göre günah keçisi olmayalım dedi çekildi.

5.Kemal Kılıçtaroğlu kazanacak kazanırken de diyecek ki ben adaylıktan çekildim de kazandı. Benim %6-7 oyum vardı. Memleket Partisine oy verenler Kemal Kılıçyaroğlu'na oy verdi. Kemal Kılıçtaroğlu benim desteğimle seçildi diyecek bunun için çekildi.

6.Tayyip Erdoğan eze eze kazanıyor. Ben çekildim bana oy veren insanlar bana baskı, kumpas, montaj yapan Tayyip Erdoğan'a oy verdi. Erdoğan benim oylarımla kazandı diyecek düşünerek çekildi.

7.Kaybedeceği seçilemeyeceği seçilme ihtimali sadece Kemal Kılıçtaroğlu'nun başına bir hal gelir ise kazanma ihtimali olan Muharrem İnce yenmişte yenmiş, çıkmışsın yenmiş deyimini beni yenmedi. Sizi yendi. Beni zorladınız bende çekildim diyerek çekildi.

8.Saraydan para aldı. Parti kurdu. Aday oldu. Saray adaylıktan çekil dediği için çekildi diyecekler diye çekildi.

Bu maddeleri çoğaltabilirim.

Muharrem İnce'nin çekilmesi kime yarar ben ona bakarım. Bu çekilme bu kadar kumpası, iftirayı, kaseti kim hazırladı ise ona yarar.

Yani CHP'ye bal gibide yarar.

Fakat tersini de düşünen İyi Partililerde var. Bir arkadaşım şöyle yazmış. Sen yakında saraya danışmanda olursun inceden ince den kaç bakalım.

Demek kampanya boyunca küfür ve hakaret ettikleri… en önemlisi de kaset şantajı ile çekilmeye zorladıkları Muharrem İnce'ye gönül vermiş seçmen ' aaa ne güzel oldu siz bize ve liderimize hakaret etmiştiniz kumpas kurmuştunuz şimdi oyumuzu gönül rahatlığı ile size verebiliriz ' diyecek…öyle mi?

Aklıma bir türkü geldi yine..

İnce giyerim ince

Pembe yakışır gence

İnsan bir hoş oluyor

Sevdiğini görünce

 

Of sen yana ben cama (sen yana ben yana)

İkimizin resmini çıkarsınlar yan yana

Muharrem İnce'de siyaset arenasının tozlu raflarında yerini almak için Meral Hanım gibi bir hamle yaptı bakalım.

Netice ne olacak.

Bir türkü ile bitirelim

 

İnce ince bir kar yağar

Fakirlerin düzüne

Neden felek inanmıyor

Fukaranın sözüne

Öldük öldük.Biz açlıktan Etme ağam nolur

Kimi mebus kimi vali

Bize tahsil haramdır

Dayanamam artık senin

Bu yalancı pozuna

Yandık yandık, Bize okul

Bize yol, Bize hayat

Etme ağam nolur nolur

Nolur nolur nolur nolur..

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.