Milli Eğitim Bakanlığı müfettiş incelemesi istedi

DüzceSonHaber

Milli Eğitim Bakanlığı müfettiş incelemesi istedi
16.09.2022 - 10:54
Haber Merkezi
2

 

Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde okul müdürünün kendisine özel tuvalet yaptırdığı iddialarına karşı Milli Eğitim Bakanlığı, müfettiş görevlendirilmesini ve inceleme yapılmasını istedi.

Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Suzan Ardıç Çiner’in kendisine özel WC yaptırdığı iddiaları gündemde geniş yer bulurken, Milli Eğitim Bakanlığı iddialara sessiz kalmadı. Bakanlıktan Düzce Valiliği’ne gönderilen yazıda iddiaların araştırılması için müfettiş görevlendirilmesi ve iddiaların araştırılması için soruşturma başlatılması talimatı verildi. Düzce Valiliği, Milli Eğitim Bakanlığı talimatı üzerine soruşturma başlatarak müfettişleri inceleme yapmak üzere okula gönderdi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Vay vay.
  Vay vay.
  18.09.2022 12:33

  Yahu bu memlekette hırsızlık yapmak, devleti dolandırmak, Müdür wc kadar muhim değil mi? Sayın Bakanlık wc'ye gösterdiği hassasiyeti geçen hafftalarda gündeme gelen çilimlideki hadisede neden göstermedi, akıl alır gibi değil. Ulusal Basında gündem olunca ve tabi bir de magazin tarafı ağır basınca hassasiyet numaraları..Yapmayınız Allah aşkına. Bu memelekette neden herşey bu kadar ciddiyetsiz ve göstermelik. İşin içinde olmayanların muhtemelen gözleri doldurmuştur Vay be! Aurıcılığa karşıyız ha!

 • Cafer
  Cafer
  16.09.2022 23:26

  Bence Gelen sayın Müfettişler Önce il Milli Eğitim Müdürlüğüne komple inceleme başlatsınlar...Sınıfta Mevcut kontenjan Olmasına Rağmen Yaz okuluna 1 tane öğrencinin kaydını Manuel olarak yapamayan zihniyetlerle dolular...