Üniversitede yeniden yapılanma başladı Düzce’nin yakından tanıdığı isim önemli görev alacak

DüzceSonHaber

Üniversitede yeniden yapılanma başladı Düzce’nin yakından tanıdığı isim önemli görev alacak
17.09.2022 - 11:21
Haber Merkezi
6

 

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü’ne Prof.Dr. Nedim Sözbir’in atanmasıyla, üniversite yönetim kadrosunda önemli değişiklikler yapılmaya başlandı. Bu kapsamda özellikle Tıp Fakültesi ve üniversite hastanesinin yeniden yapılandırılması için Düzce’nin yakından tanıdığı bir ismin yönetim kadrosuna getirileceği öğrenildi.

Düzce Üniversitesi’nde özellikle Tıp Fakültesi Hastanesi’nde çocuk acil servisinin kapatılmasıyla başlayan eleştiriler en üst düzeye çıktı. Düzce Üniversitesi Hastanesi yönetimin çabalarına rağmen gelen şikayetlerin ardı arkası kesilmeyince Rektör Prof.Dr. Nedim Sözbir, özellikle hastanenin yeniden yapılandırılması ve hastalara daha iyi hizmet verilmesi için hastane yönetimi dışında Rektör Yardımcılığı düzeyinde bir görevlendirme yapmaya hazırlanıyor.

Bu çerçevede Düzce’nin yakından tanıdığı bir ismin Düzce Üniversitesi’nde Rektör Yardımcılığı düzeyinde görevlendirileceği öğrenildi. Çalışkanlığı ile dikkat çeken bu ismin ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşılacağı bildirildi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Kadir B
  Kadir B
  17.09.2022 12:14

  Cengiz hoca nokta atış olmuş,rektörü doğru tercihi için tebrik ederim

 • Hayırlı olsın
  Hayırlı olsın
  17.09.2022 12:08

  Cengiz beye hayırlı olsun hastane konusunda çok çalışması gerekecek

 • İlla gizem
  İlla gizem
  17.09.2022 12:04

  Ulan Solmaz illa gizem yaratacaksın ya bal gibi Cengiz Tuncerin arkadan fotoğrafını koymuşsun hala düzcenin yakından tanıdığı isim diyorsun. Bence cengiz hoca başarılı hastaneyi adam eder. hayırlı olsun Cenhiz hoca

 • Adalet
  Adalet
  17.09.2022 11:54

  Şerif Demir bu ise en layık adamdır.

 • Düzce Karaca
  Düzce Karaca
  17.09.2022 11:52

  Tahmin ettiğim kişiyse biz kendisine kefiliz.kadrolarda yapacağı beyin ameliyatları ile hastane eski güzel günlerine dönecektir

 • Düzce Karaca
  Düzce Karaca
  17.09.2022 11:42

  Tahmin ettiğimiz kişiyse biz kendisine kefiliz.Yaptığı beyin ameliyatlarına yönetimde devam edecek neşteri vuracaktır