Bahçeşehir Koleji’nde gelenek bozulmadı

DüzceSonHaber

Bahçeşehir Koleji’nde gelenek bozulmadı
8.06.2023 - 13:34
Kaynak: Haber Merkezi

Bahçeşehir Koleji öğrenci ve öğretmenleri LGS’de başarı elde etmek için yoğun ancak bir o kadar keyifli dönem geçirdiler. Çalışmalarının sonucu alan öğretmen ve öğrenciler sayesinde Bahçeşehir Koleji bünyesinde LGS şampiyonları çıkarken, şimdi tercih sonuçları beklenmeye başladı.

Düzce’de kurulduğu günden bugüne kadar kaliteli ve geleceği hedefleyen eğitim anlayışı ile başarıdan başarıya koşan, bünyesinde alanında uzman öğretmenler barındıran Bahçeşehir Koleji bu başarısının karşılığını LGS sınavında aldı. Bahçeşehir Koleji bünyesinden LGS şampiyonları çıkarken, bütün bir seneyi LGS’ye hazırlanarak geçiren öğretmen ve öğrenciler çalışmalarının karşılığını aldılar.

LGS sınavları sonucu eğitime kısa mola veren öğretmen ve öğrenciler tercih sonuçlarının açıklanacağı 26 Haziran’ı merakla beklerken, bu süreyi dinlenerek geçirecekler.

 

 

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.