Düzce’nin gururu oldular

DüzceSonHaber

Düzce’nin gururu oldular
24.06.2023 - 10:28
Haber Merkezi

 

4 Haziran'da gerçekleştirilen "Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav" LGS sonuçları açıklandı. Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav sonuçlarına göre, Düzce’de 5 öğrencimiz tüm soruları doğru yanıtladı ve 500 tam puan aldı.

Türkiye'de sadece 562 öğrencinin tüm sorulara doğru cevap vererek, 500 tam puan aldığı Liselere Geçiş Sınavında (LGS); Düzce’de mezun olan 5 öğrencimizin de yer alması, Düzce’ye büyük bir gurur yaşattı.

Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu’ndan Zehra Kılıç, Bilgi Ortaokulu’ndan Zeynep Başçınar, İsmetpaşa Ortaokulu’ndan Abolfazl İsmaili,  Çilimli, İbrahim Hoşver Ortaokulu’ndan Hasret Çetinkaya ve özel okul öğrencisi Uygar Öztürk, sınavda sorulan Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi ve Yabancı Dil sorularının hepsini doğru cevapladılar.  

 

 

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.