Aktaş’tan öğrencilere okul hediyesi

DüzceSonHaber

Aktaş’tan öğrencilere okul hediyesi
12.09.2023 - 12:58
Güncelleme 12.09.2023 - 14:16
Kaynak: Haber Merkezi

 

Akçakoca Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Sezgin Aktaş, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte Akçakoca’da öğrencilere içinde tüm malzemelerin bulunduğu kırtasiye seti ve okul çantası hediye etti.

2023-2024 eğitim-öğretim yılı başladı. Yeni eğitim yılı ile birlikte velilerin de kırtasiye hareketliliği başladı. Okullardan verilen listeleri çocuklarına almak isteyen aileler ise geçen yıla göre yüzde 50’lik zam oranıyla adeta şok oldular.

Veliler bu sıkıntıları yaşarken okul araç ve gereçlerini almaya durumu olmayan veliler ise kara kara düşünüyorlar. Akçakoca’da ise bazı velilerin imdadına Akçakoca Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Sezgin Aktaş yetişti.

Aktaş, ilçede maddi durumu zayıf olan öğrenci ailelerini tespit ederek 300 öğrenciye içinde defter, kalem, silgi gibi malzemelerin bulunduğu tam takım kırtasiye seti ile okul çantası hediye etti.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.