Yiğit Düzce'ye veda etti anlamlı mesajında Düzce sevgisini anlattı

DüzceSonHaber

Yiğit Düzce'ye veda etti anlamlı mesajında Düzce sevgisini anlattı
31.08.2021 - 23:11
Haber Merkezi
1

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Murat Yiğit, Düzce'ye veda etti. Yiğt veda mesajında "Her zaman ve her yerde sizlerin bir kardeşiniz olarak kalmak isteğimi bilmenizi isterim" dedi. 

Düzce'de önemli proje ve işlere imza atan, yayınlanan kararname ile Samsun İl Milli Eğitim Müdürü olan Murat Yiğit, Samsun'da göreve başlamak için Düzce'den ayrıldı. 

Veda mesajı yayınlayan Yiğit "Çok Değerli Düzceli Hemşehrilerim, 01 Haziran 2016 tarihinde atandığım ve büyük bir onurla yürüttüğüm Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden, Samsun İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayacağım için bugün itibariyle ayrılıyorum. Görev yaptığım süre boyunca, çalışma arkadaşlarımızla birlikte Düzce'nin eğitim öğretim faaliyetlerinin her alanında birçok çalışma yürüttük. Amacımız; çocuklarımız için en doğru ve en güzel işleri yaparak, onları geleceğe daha donanımlı olarak hazırlamaktı. Görevimden ayrılırken sizlere; bizlere göstermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ederim.  Her zaman ve her yerde sizlerin bir kardeşiniz olarak kalmak isteğimi bilmenizi isterim. Allah'a emanet olun. Saygılarımla" dedi.


Editör: T. Solmaz