Okul servisi değil yürüyen tabut

DüzceSonHaber

Okul servisi değil yürüyen tabut
4.03.2022 - 20:24
Güncelleme 4.03.2022 - 20:48
Haber Merkezi
6

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü trafik şubesi ekipleri okul önlerinde yaptıkları okul servisi denetiminde sürücüsü ehliyetsiz, muayenesi olmayan ve çalışma izni olmadan çalışan okul servisini trafikten men ederken, 8 bin 803 lira cezai işlem uyguladı. Serviste buluna öğrenciler ise indirilerek başka bir servisle evlerine gönderildiler.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü trafik şubesi ekipleri akşam okul çıkış saatinde Atatürk Bulvarı üzerinde okul servislerine yönelik uygulama yaptılar. Yapılan uygulamalarda durdurulan ve içinde öğrencilerin bulunduğu M.A idaresinde ki 81 ABN 469 plakalı okul servisinde yapılan incelemede sürücünün ehliyetinin olmadığı ortaya çıktı. Ayrıca aracın yapılan sorgulamasında ise çalışma izninin ve muayenesinin olmadığı tespit edildi. Okul servis aracı trafikten men edilirken, sürücüye ehliyetsiz araç kullanmaktan, araç sahibine ehliyetsiz araç kullandırmaktan, muayene olmadan trafiğe çıkmaktan toplam 8 bin 803 lira cezai işlem uygulandı.

Okul servisi çekici marifetiyle otoparka alınırken, servis içinde ki öğrenciler ise başka bir servisle evlerine gönderildiler.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Düzce li
  Düzce li
  5.03.2022 22:18

  Bunun gbi daha neleri var anca bununu buldunuz

 • tc plakalı
  tc plakalı
  5.03.2022 10:34

  bir minibüsün alması gereken kaç tane yetki belgesi yeda sertifika var bir se belediye s plaka çıkardı. sanki yetmiyormuş gibi. hayır mutlaka servisçileri kendine göre hizaya çekecek. peki belediye servisçilere hangi hizmeti veriyor da benim s plaka kuralıma uyacaksınız diyor. tamamen soygun politikası

 • minibüsçü
  minibüsçü
  5.03.2022 10:32

  kardeşim devlet tamamen nasıl daha çok halkı yolarım diye düşünüyor. ne servisçiyi ne de öğrenciyi düşünen yok. fabrikalarda çalışan servisler kadar düzenli değil devletin okulunun servisleri. öğrenciyi düşünse devlet kendi imkanlarıyla seferber olup öğrenciyi kapısından alı okula götürür.

 • S PLAKALI
  S PLAKALI
  4.03.2022 23:11

  Belediye s plaka verdi tasimaciya.s plakasi olmayan korsan tasimacidir.korsan servislere ön veren yol veren gormezden gelen belediye valilik zabita polis jandarma, hepinizi Allaha havale ediyorum.denetim ve gorevinizi layikiyla yapmiyorsunuz.simdi eminimki okul müdürleri tutusmustur.

 • Çocukları saçma rekabetlerinize alet etmeyin
  Çocukları saçma rekabetlerinize alet etmeyin
  4.03.2022 22:39

  Servisin haberini yapıyorsunuz da çocuk resmi paylaşmak ne demek oluyor.servis olduğunu ispatlamak için kocaman Okul taşıtı yazısi var zaten.

 • Servisciler
  Servisciler
  4.03.2022 21:09

  Bunu okul onleri degil birazda doganli tarafindaki tekstil fabrikalarinin onundede yapilsin