Okul servisinde taciz iddiası! Lisesi kız her detayı anlattı

DüzceSonHaber

Okul servisinde taciz iddiası! Lisesi kız her detayı anlattı
4.04.2022 - 14:30
Güncelleme 4.04.2022 - 19:04
Haber Merkezi
6

Düzce’de bir kız öğrenci okula gitmek için kullandığı okul servisinin şoförünün kendisini taciz ettiği iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu. Kız öğrenci okul servis sürücüsünün kendisine defalarca sarılarak elle tacizde bulunduğunu iddia etti.

Düzce’de Mart ayında meydana gelen olayda lisede öğrenim gören D.Y (16) isimli kız öğrenci okula gitmek için kullandığı okul servisinde sürücü B.A’nın kendisini taciz ettiğini iddia ederek suç duyurusunda bulundu.

Kız öğrenci savcılığa verdiği ifadesinde “Ben okula gidip gelirken B.A’nın kullandığı servis aracını kullanırım. 30 Mart 2022 tarihinde okul çıkışında eve gitmek için yine okulun önünde B.A’nın kullandığı servis aracına bindim. Araçta benim gibi okuldan evine gitmekte olan başka öğrencilerde vardı. Ben araca binince sürücü koltuğunun arkasında ki koltuğa oturdum. Hava sıcak olduğundan bir ara ayağa kalktım. Ayağa kalkınca B.A’nın oturduğu şoför koltuğunun hemen yanında ki camın kenarında süslü anahtarlık gördüm. Kendisinden merak ettiğimden bakmak için istedim. Bana anahtarlığı verirken anahtarlığın altında küçük bir kağıt gördüm. Ben bu kağıdın uyuşturucu madde sarmakta kullanılan kağıt olduğunu düşündüğümden kendisine ‘Bu ne’ diye sordum. B.A bir şey demeden kağıdı alıp cebine koydu. Ben kendisinin arkadaş ortamını bildiğimden uyuşturucu içtiğini tahmin ediyorum. Bu şekilde yola devam ettik. Öğrencileri ikametlerinde indire indire yolculuk yaptık” dediği öğrenildi

‘ÖNCE ŞALIMI BOYNUMDAN ÇEKTİ’

Genç kız ifadesinin devamında servis sürücüsünün şalını boynundan çekerek tacize başladığını belirttiği ifadesinde “Normalde önce beni indirip daha sonra diğer öğrencileri indiriyordu. Ancak o gün önce diğer öğrencileri indirdi. En son beni araçta bıraktı. Tam bizim evin oraya geldiğimiz esnada viraja yakın bir yerde aracı stop etti. Aracın kapıları kapalıydı. Bu esnada araçta yalnız ben kalmıştım. B.A bulunduğu yerden arkasına doğru dönerek eliyle benim şalımı boyun bölgemden çekerek açtı. Üzerimde kazak vardı. Altında fermuarlı iç çamaşırı vardı. Boyun bölgemden elini içeri doğru sokarak fermuarı açtırdı. Boyun bölgemde acı hissettim. Tırnakları boynumu kızartıp çizdi. Ben bu esnada hiçbir şey yapamadım.  Bağıramadım. Çünkü şok olmuştum. Boyun bölgemi elledikten sonra ellerini çekip elbisemin üzerinden g….. elledi. Ardından ‘’Eğer bu uyuşturucu mevzusunu biri duyarsa senin a… s… ’ dedi. Aracı çalıştırıp devam etti. Evin orada beni indirdi. Ben inince aracın önünde geçeceğim sırada aracı üzerime doğru sürdü. Ben hızla aracın önünden geçtim. Eve gittim, şoktaydım. Eve gidince olayı anneme anlatamadım. Epey ağladım. Yine onun kullandığı servisle okula gittim. Okulda da ağladım. Okulda olayı arkadaşıma anlattım. Arkadaşım olayı rehber öğretmene anlatmamı söyledi. Rehber öğretmene anlattım. Daha sonra annem okula geldi. Daha sonra şikayetçi olduk” dediği öğrenildi.

‘KIZIM DİYEREK SARILDI’

Mağdur öğrenci servis sürücüsünün kendisine sarılarak tacizlerine devam ettiğini belirterek “Bu olaydan iki gün sonra okul çıkışında yine servis beklerken B.A yanıma geldi. Suriyeli kişilerin kavga ettiğini, onların öne oturacağını benim aracın arkasına oturmamı istedi ve sonra birden bana sarıldı. Ben ne olduğunu anlamadığım için bir tepki veremedim. Bu sarılma olayını tanıdığım herhangi bir kişi görmedi. Civarda tanımadığım kişiler vardı. Olay yerini gören kamera olup olmadığını bilmiyorum. Aramızda başka bir konuşma geçmedi. Sonrasında aracına gitti. Bu olaydan ertesi gün yine okul çıkışında aracın ön koltuğuna binmek istediğimi söylemek için B.A’nın yanına gittim. Aracın dışında yine yanında tanımadığım bir servis şoförü vardı. Bana ‘kızım’ diyerek yine sarıldı. Servis şoförü B.A’ya ‘Sen herkese kızım mı diyorsun’ diye sordu. O da beni işaret ederek ‘Benim yeğenim olur’ dedi. Bana sarılınca ben yine tepki vermedim. Sonra beni bırakınca arabaya bindim. B.A beni darp ettiği, cinsel tacizde bulunduğu, hakaret ettiği için şikayetçiyim” dedi.

Servis şoförü B.A’nın daha önce Rusya’da uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla sınır dışı edildiği ve Düzce’de servis sürücülüğü yaptığı öğrenildi. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Kardelen
  Kardelen
  16.03.2023 09:39

  Bu kadar detaylı anlatmanın kime faydasıolacak

 • Nasıl bir yorum
  Nasıl bir yorum
  5.04.2022 09:57

  Haber yapmayın demiyiruz haber yalan da demiyoruz. Sadece okulun adını ve öğrenci psikolojisini düşünmeden detay verdiğiniz için yazdık yorum. Ama yorumu bile anlamadan aynaya bakıp kendinizi tarif ettiniz galiba.

 • Düzceli bey
  Düzceli bey
  4.04.2022 19:06

  Sapıkla sapık olmayın. Kız şikayetçi olmuş. Basın haber yapmış. Bırakın bu işleri

 • Nasıl bir yorum
  Nasıl bir yorum
  4.04.2022 19:02

  Nasıl bir basın rumuzyla yorum yapan arkadaş da sapıklar kervanında sanırım. Belgeler var yalan diyor. Sapığı korumaya almış. Sana da mı dokunuyor ucu.

 • Nasıl bir basin
  Nasıl bir basin
  4.04.2022 18:41

  Nasıl bir habercilik anlayisi... hem okulun adını ver hem de bir öğrencinin psikolojisini anlamadan detay ver... aferin haberciliginizi.... habercilik yapayım derken nelere zarar verdiginizin farkında mısınız...

 • Nasıl bir basin
  Nasıl bir basin
  4.04.2022 18:37

  Nasıl bir habercilik anlayisi... hem okulun adını ver hem de bir öğrencinin psikolojisini anlamadan detay ver... aferin haberciliginizi.... habercilik yapayım derken nelere zarar verdiginizin farkında mısınız...