Uzunmustafa İlkokulu'ndan bir şikayet daha iddia öğrencileri ölümle tehdit etti

DüzceSonHaber

Uzunmustafa İlkokulu'ndan bir şikayet daha iddia öğrencileri ölümle tehdit etti
5.04.2022 - 11:00
Güncelleme 5.04.2022 - 12:58
Haber Merkezi
14

Uzunmustafa İlkokulu’nda 3. Sınıf öğretmeninin sınıf içerisinde sinir krizi geçirerek öğrencilerini darp etmesinin ardından bu kez 4. Sınıf öğrencilerinin velilerinden şikayet geldi. İddiaya göre okulda 3.sınfıların öğretmeni olan kadın öğretmen 4. sınıf öğrencilerini tehdit edince sabrı taşan veliler okul yönetiminin şikayetlerle ilgilenmediğini iddia ederek durumu Cumhurbaşkanlığı İletişim Ofisi olan CİMER’e yazdılar.

Velilerin iddiasına göre öğretmen ‘Kafanızı duvara vura vura sizi öldürürüm” tehdidinde bulundu.

İşte CİMER’e gönderilen o dilekçe;


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (14)

 • İnci Şahin
  İnci Şahin
  10.04.2022 13:00

  2E Ülkü hanımın sınıfında oğlum okuyor.Ülkü hanım karakterli ,mütevazi ve başarılı bir öğretmen .Pandemi salgınında zor şartlarda öğrencilerini en güzel şekilde okutmuştur.Öğrencilerine bir anne şefkati ile yaklaşmaktadır.Başarılarına kimse gölge düşüremez …İyi bir eğitimci kolay yetişmiyor.

 • Nurşen
  Nurşen
  10.04.2022 11:12

  Bir eğitimciyi karalamak bu kadar kolay olmamalı biz en değerli varlık larımız çocuklarımızı emanet ediyoruz. Bu konuda ülkü öğremenimize sonsuz güveniyor ve inanıyoruz. Her daim yanındayız öğretmenim

 • Duygu Çolak
  Duygu Çolak
  9.04.2022 22:31

  Ülkü öğretmenin sınıfında çocuğum var ve çok memnunum çocuklara olan ilgisinden, verdiği eğitim ve öğretimden, çocuklarımızı sadece öğrenci değil kendi çocuğu gibi sevmesinden ,koruyup kollamasından.. Bunun gibi daha çok örnek sayabilirim güzel karakteri ve öğretmenliği ile ilgili Görevini layığı ile yerine getiren bir öğretmen

 • Mıstafa
  Mıstafa
  9.04.2022 15:09

  Hem okulun adını hemde öğretmenin adını lekelemek istiyorlar.Araştırın bakın bu şikayeti yaptıran adam hangi köyden,sırf uzun Mustafa olsun diye çocuğunu buraya yazdırmıştır.önce yediğin kaba tükürme arkadaş.

 • Mustafa
  Mustafa
  9.04.2022 15:07

  Neredeyse tüm düzce’ye namı yayılan adamın sınıfı bu sınıf.Kim duysa o adam Merkezi bir okulda nasıl çalıştırılır diyor.Geçmişine bir baksınlar bakalım.Gittiği yerde huzur bırakmaz bu tipler.Öğretmeni seçerken önce bir tipine bakın arkadaşlar! Çocuklarımıza her türlü örnek olacak insan bunlar. İftira atmak çok kolay şikayet yapılmış zaten suçlu olsaydı ceza alırdı diğer öğretmen.Olay kapanmış geçmiş tarihte olan olayı yeni gibi basına verende art niyet aramak gerek.

 • Mağdur veli
  Mağdur veli
  8.04.2022 13:48

  Burhanettin Hocanın sınıfında çocuğum var. Çocuğum maalesef ziyan oldu .cicugumu en başta onun sınıfından almadığıma pişman oldum .Ben böyle öğretmen görmedim.

 • seçil/Elif
  seçil/Elif
  8.04.2022 11:27

  rahatsız. Geldiği Yğılca okulundan ne denli problemli ve iftiralarla dolu bir geçmişle okulumuza gelmiş olması da bizi son derece rahatsız etmektedir. lütfen İl İl Milli Eğitim Müdürüm, okul müdürüm böylesine başarılı ve merkezi bir okulda bunlara maruz kalmak istemiyoruz çocuklarımız pandemi sebebiyle zaten okullarından yeterince uzak kaldılar kaybımız çok fazla Burhanettin öğretmene tahammül etmek durumunda bırakmayın bizi kız çocucuğumu endişelerle okula göndermek istemiyorum güven duymak ist

 • seçil/Elif
  seçil/Elif
  8.04.2022 11:21

  Burhanettin öğretmen benim çocuklarım özgür çocuklar diyerek savunuyor ama bizim çocuklarımızın okulda huzurunu bozan davlarınışları ile özgürlük kabul edilemez. Ders saatinde o sınıfın çocukları koridorlarda yerlerde oturmakta sınıfın kapısın önünde itişip kapışmaktalar üstelik ders saatinde. Derste ise ellerinde cep telefonu film izliyorlar uyaran diğer öğretmenlere de Burhanettin öğretmenim izin veriyor bize biz özgürüz diyebiliyorlar.Burhanettin öğretmenin saygısız tavırlarından son derece

 • seçil/Elif
  seçil/Elif
  8.04.2022 11:14

  Burhanettin öğretmenin sınıfı bu sınıf, ben bu okulda bir veli olarak son derece rahatsızım böyle bir öğretmen nasıl merkezi ve talep gören bir okulda öğretmenlik yapabiliyor hatta nasıl öğretmenlik yapabiliyor.Biz dışarıdan bu denli rahatsızken idareciler neden susup oturmayı seçiyor. Burhanettin öğretmenin erkek öğrencileri kızlar tuvaletini işgal ediyor kız çocuklarımız tuvaletleri kullanamaz duruma geldiler. Tenefüse çıkmaya korkar oldular çocuklarımız o sınıf yüzünden.

 • Veli
  Veli
  5.04.2022 19:58

  Burhanettin öğretmen beden eğitimi dersinde öğrencileri maç yaparken küfürler havada uçuşuyor, kendisi elinde telefonla uğraşıyor ve öğrencileriyle ilgi alaka sıfır. Sonra bu öğrenciler diğer öğrencileri rahatsız edince nöbetçi öğretmen öğrencilere kızınca suç oluyor. Yaramaz çocukların psikolojisi varda diğerlerinin yok mu!! Velilere çocuklarının ağızlarına bakıyor. Öğüt verin çocuklarınıza, okula hazır gönderin de bu tarz olaylar hiç yaşanmamış olur.Serseri mayın yetiştiriliyor resmen.

 • HARBİ ADAM
  HARBİ ADAM
  5.04.2022 18:30

  yokmu kardeşim bi tane daşşaklı veli kırsın bunun kafasını gözünü ?? sen cimeri beklersennn OOoooo çocugundan olursun ...

 • Dürdane Coşar
  Dürdane Coşar
  5.04.2022 16:29

  Burhanettin Yıldırım öğretmenin çocukları gerçekten çok yaramaz. Ne zaman okula gitsek o çocuklar koridorda yerde oturuyor. Duvarlara küfür yazıyorlar. 2 ci sınıf çocuklarına savaşıyorlar. Biz de şikayet edicez o öğretmeni. Ülkü hoca bizim çocuklarımızı korumak istemiş. Yukarıdan durup küçüklerin üstlerine tükürüyorlar. Adam bakmıyor öğrencilerine.

 • Dürdane Coşar
  Dürdane Coşar
  5.04.2022 16:29

  Burhanettin Yıldırım öğretmenin çocukları gerçekten çok yaramaz. Ne zaman okula gitsek o çocuklar koridorda yerde oturuyor. Duvarlara küfür yazıyorlar. 2 ci sınıf çocuklarına savaşıyorlar. Biz de şikayet edicez o öğretmeni. Ülkü hoca bizim çocuklarımızı korumak istemiş. Yukarıdan durup küçüklerin üstlerine tükürüyorlar. Adam bakmıyor öğrencilerine.

 • veli
  veli
  5.04.2022 14:36

  Zaten cimere yazılmış burada yayınlamanızın amacı nedir?Haber yapmak istiyorsanız doğru düzgün haber yapabilirsiniz.