Güzel Sanatlar Lisesi korosundan 19 Mayıs konseri

DüzceSonHaber

Güzel Sanatlar Lisesi korosundan 19 Mayıs konseri
19.05.2022 - 17:49
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin oluşturduğu öğrenci korosu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında mini konser verdiler. Vatandaşlarında yoğun ilgi gösterdiği konserde birbirinden güzel parçalar dinleyicilerle buluştu.

Düzce Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Öğretmeni ve koro şefi Ebru Seyok, öğrencilerden oluşturduğu koroyla Düzce’de bulunan bir AVM’de 19 Mayıs konseri düzenledi. Konserde öğrenciler akustik ve çok sesli parçalarla dinleyenlere müzik ziyafeti yaşattılar. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen konser vatandaşlar tarafından da büyük ilgi gördü.

Konserle ilgili olarak bilgiler veren Müzik Öğretmeni Ebru Seyok, “Biz Düzce Güzel Sanatlar Lisesi olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı’nda bir gençlik etkinliği düzenlemek istedik. Aslında bir sokak etkinliği düzenlemek istedik ancak hava koşulları nedeniyle kapalı bir alanda yapmak zorunda kaldık. Krempark yetkilileri de bize büyük destek verdiler. Öğrencilerimizden oluşturduğumuz koromuzu getirdik. Herkes çok memnu ve mutlu oldu. Bizde açıkçası çok mutlu olduk. 19 Mayıs’ın ruhuna uygun bir konser oldu” dedi.

Seyok ayrıca, “Düzce Güzel Sanatlar Lisesi’ne yetenekli öğrencilerimizi kucak açmış bir şekilde bekliyoruz” dedi.

 

 

 


Editör: D. Son Haber