Kırbaç Düzce’den kovuldu

DüzceSonHaber

Kırbaç Düzce’den kovuldu
6.10.2023 - 09:23
Güncelleme 6.10.2023 - 09:56
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan ve eğitimin katili olarak anılan Tamer Kırbaç  Düzce'den kovuldu. Yerine ise İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı atandı.

Düzce'de göreve başladığı günden bugüne kadar eğitim alanında hata üstüne hata yapan ve eğitimin katili olan Tamer Kırbaç'ın Düzce'deki görevine son verilerek kovuldu. Kızağa çekilen Kırbaç'ın yerine ise İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Emrullah Aydın Atandı.

VİP MÜDÜR TUVALETİNE SESSİZ KALDI

Düzce'de bir kız meslek lisesinde kendisine özel lavabo yaptıran okul müdürünün hatasını görmezden gelen ve adeta savunmaya geçen Kırbaç, yaşanan keyfi olayın sehven olduğu açıklamasını yapmış ancak müfettişlerin tespitlerinde okul müdürünün bilerek ve isteyerek müdür VİP tuvaletini yaptığı anlaşılmıştı.

DEPREMDE KEYFİNE BAKTI

Müdür Kırbaç, 23 Kasım 2022 tarihinde yaşanan depremde okulların sorunlarıyla ilgilenmek yerine daha çok piknik yaparak vakit geçirdi. Depremden hasar gören okulların bir an önce onarımı yada yenisinin yapılması için uğraşması gereken Kırbaç'ın keyfine bakması hem bürokrasiyi hem siyasileri rahatsız etti.

TURGUT ÖZAL KONUSUNDA SINIFTA KALDI

Turgut Özal Anadolu Lisesi'nin yeni okula taşınması konusunda da sınıfta kalan Kırbaç'ın tutumu nedeniyle Düzce'de ilk kez veliler yürüyüş yaparak tepkilerini dile getirdiler. Hatta veliler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a mektup yazarak şikayetlerini dile getirdiler.

DÜZCE LİSESİ FİNAL OLDU

Düzce Lisesi tabelası konusunda ortada bir sorunlu varsa, sorunun kaynağı olan ancak yaşanan sıkıntıda kenara çekilip uyuyor numarası yapmayı terci eden Kırbaç'ın bu hatası görmezden gelinmedi. Kırbaç eksi üstüne eksi yiyince Düzce'den kovuldu.

SKANDALLARIN MÜDÜRÜ

Kırbaç daha önceki görev yerlerinde de yaşadığı sıkıntı ve skandallarla gündeme geldi. Yapılan arşiv araştırmalarında Kırbaç'ın her görev yerinden aynı şekilde kovulduğu ortaya çıkmıştı.

YENİ MÜDÜR İSTANBUL'DAN GELDİ

Kırbaç'ın Düzce'den kovulmasıyla yerine İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Emrullah Aydın atandı.  


Editör: D. Son Haber