Sevgi ve özlemlerini kartpostallara döktüler

DüzceSonHaber

Sevgi ve özlemlerini kartpostallara döktüler
10.11.2023 - 14:40
Kaynak: Haber Merkezi

 

Namık Kemal İlkokulu 4D sınıfı öğrencileri, 10 Kasım Atatürk’ün vefatının 85. Yıldönümü nedeniyle kartpostallara özlemlerini ve Atatürk ile ilgili düşüncelerini yazarak Anıtkabir komutanlığına yollardılar.

Namık Kemal İlkokulu 4D sınıfı öğrencileri unutulmaya yüz tutan kartpostallara Atatürk’e olan özlem ve sevgilerini yazarak Anıtkabir komutanlığına postaladılar.

4D sınıfı öğrencileri “10 Kasım için öğretmenimizle birlikte şiirler yazdık, kitaplar okuduk. Videolar izledik. Kartpostal yazdık. Kartpostalda Atatürk’e sevgimi ve özlemimi kağıda döktük” dediler.

Sınıf öğretmeni Tuba Eşme Kaya ise “Atatürk’ün vefatının 85. Yıldönümünü andık. 85 yıldır O’na olan sevgimiz, saygımız hiç tükenmedi. Artarak devam etti. Dedik ki çocuklar yüreklerindeki güzel duygularını, Atatürk’e besledikleri sevgiyi bir kartpostala döksünler. Bunu da 4 D sınıfı olarak Anıtkabir’e yollayalım. Atatürk’ü rahmetle analım istedik” ifadelerini kullandı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.