Doğa Koleji öğretmenleri unutmadı

Tezcan SOLMAZ/DÜZCESONHABER

Doğa Koleji öğretmenleri unutmadı
26.11.2018 - 14:29

Düzce ve Bolu’da eğitim kampüsü bulunan Düzce bölgesinin en iyi okulu Doğa Koleji, 24 Kasım Öğretmenler Günü muhteşem bir organizasyonla kutladı.

Düzce Bölgesi’nin en iyi okulu olan 2 Kampüs 9 Okul ile eğitimde ki başarısını git gide en üst sıraya taşıyan Doğa Koleji, 24 Kasım Öğretmenler Günü muhteşem bir organizasyonla kutladı. Koru Otel’de düzenlenen organizasyona Düzce-Bolu Doğa Koleji Kurucu Genel Müdürü Önder Tonyalı, öğretmenler, aileleri ve davetliler katıldı.

Genel Müdür Önder Tonyalı, “Sürekli büyüyen ve gelişen bu ailenin birer parçası olarak öğretmenlik görevimizi ziyadesiyle yerine getirmenin gururunu yaşıyor, ne kadar değerli olduğumuzu bir kez daha anlıyoruz” dedi.

Konuşmanın ardından öğretmenlere plaket takdim edildi.  

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Nursen Denizer
    Nursen Denizer
    26.12.2020 14:23

    Kıymetli Kardesim, Degerli İnsan, Şerefli Komutan Nur icinde uyu .Erken ölüm hep acı verir.Allah rahmet eylesin cennet mekanin olsun Teyze oglu.Cok uzgunum Allah ailene ve biz akrabalarina sabirlar versin.