Millet can derdinde Çabuk tatil peşinde

DüzceSonHaber

Millet can derdinde Çabuk tatil peşinde
7.12.2022 - 09:45
Güncelleme 7.12.2022 - 09:45
Haber Merkezi

 

Düzce’de yaşanan deprem sonrası Düzce ve Akçakoca’da vatandaşlar depremin izlerini silmeye çalışırken, Düzce’ye milletvekili olma hayalleri kuran Akçakoca İlçe Sağlık Müdürü Numan Çabuk, Dubai’de günü gün ediyor.

Düzce’de 23 Kasım tarihinde yaşanan 5.9 büyüklüğündeki depremin ardından Düzce’de çok sayıda bina ağır hasar alıp vatandaşlar sokakta kalırken, Akçakoca’da da bir sağlık ocağı kapatılarak tamir edilmeye başlandı.

Akçakoca İlçe Sağlık Müdürlüğü görevinde bulunan ve sağlık ocağı hasar görmesine rağmen tadilatı yaptırması gereken hatta milletvekilliği hayalleri ile Düzce’yi yönetmeye talip olan Numan Çabuk ise en zor günde Düzcelilerin yanında, işinin başında olması gerekirken, Duabi’de gününü gün ediyor.

Bir sağlık bandının zincirine dahil olan ve bu zincire gönüllü toplayan Çabuk, bant zincirinin davetlisi olarak gittiği Dubai’de tatilini yaparken, ilçede sağlık ocağının tamir edilmesi çalışmaları tamamlanarak tekrar hizmete açıldı.

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nün ise konuyla ilgili bilgilsi olup olmadığı merak ediliyor. İzin almadan gittiği iddia edilen Çabuk’un milletvekili aday adayı olması durumunda ise en zor günde yalnız bıraktığı Düzcelilerin karşısına çıkacamayacağı konuşuluyor.  


Editör: D. Son Haber