Gümüşova’daki olayın detayları belli oldu

Düzce Son Haber

Gümüşova’daki olayın detayları belli oldu
22.12.2023 - 23:52
Kaynak: Haber Merkezi

 

Gümüşova ilçesinde yaşanan ve bir kişinin öldürüldüğü olayın detayları belli oldu. Aracının içinde ölü olarak bulunan Ali Yavuz’un evinin çatısını yaptıran ustanın vefatından dolayı defalarca kan parası ödediği ancak karşı tarafından hala kan parası istemeye devam ettiği ve son tartışmada ise Ali Yavuz’un öldürüldüğü öğrenildi.

Olay yaklaşık 5 sene önce Ali Yavuz’un Gümüşova ilçesinde yaptırdığı evinin çatısından düşen ustanın ölmesi ile başladı. Çatı ustasının ölümünün ardından Sami Göncü isimli şahıs defalarca Ali Yavuz’dan kan parası adı altında para istedi. Yavuz da defalarca karşı tarafın isteğini ailesini ve kendisini korumak adına kabul etti. Ancak maddi olarak zor duruma düşen Ali Yavuz tehditlere daha fazla dayanamayınca Gümüşova’daki evini ve düzenini bozarak İzmit’e yerleşti.

Bugünde Gümüşova ilçesinde bir cenazeye katılmak için Düzce’ye gelen Ali Yavuz ve Sami Göncü cenazede karşılaştılar. İddiaya göre cezaevinden koronavirüs tedbirleri kapsamında salınan Sami Göncü, Yavuz’dan tekrar kan parası istedi. Yavuz bu kez parası olmadığını söyleyince Sami Göncü Ali Yavuz’u aracının içinde silahla vurarak öldürdü.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.