Kayan devasa boru TIR’ın kupasını sıkıştırdı

DüzceSonHaber

Kayan devasa boru TIR’ın kupasını sıkıştırdı
22.10.2022 - 11:56
Haber Merkezi
1

 

Olimpiyat Kavşağı mevkisinde Erciyas Boru Fabrikası’na ait devasa boruyu taşıyan TIR’a, malzemenin sağlam bağlanmaması nedeniyle TIR fren yapınca kayan boru TIR kupasını sıkıştırdı. Bu sebeple hareket edemeyen TIR trafiği kilitledi.

İstanbul istikametine giden ve üzerinde Erciyas Boru yazılı devasa boruyu taşıyan TIR, kırmızı ışıkta fren yapınca sağlam bağlanmayan malzeme kayarak TIR kupasını sıkıştırdı. Bu nedenle hareket edemeyen TIR trafiği kilitlerken, uzun uğraşlar sonrası kenara çekildi. Devasa borunun tekrar taşınabilir konuma getirilmesi için çalışma başlatılırken, malzemenin sağlam bağlanmaması nedeniyle faciadan dönüldü.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Yorumcu
    Yorumcu
    23.10.2022 00:41

    Bu tür seyler ancak bizim ülkemizde olur. Bu kadar sorumsuzlugu nasil yapiyorlar aklim almiyor. Ayni seyler sac rulolarinda da yapiliyor. Bunlara nasil izin veriliyor bilmiyorum.