Gece kartalları güvenlik için deprem bölgesine gitti

DüzceSonHaber

Gece kartalları güvenlik için deprem bölgesine gitti
12.02.2023 - 19:21
Haber Merkezi
5

 

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Gece Kartalları olarak adlandırılan bekçiler, deprem bölgesinde güvenliği sağlamak amacıyla Kahramanmaraş’a hareket etti.

Kahramanmaraş’ta etkili olan depremin ardından bölgede arama ve kurtarma çalışmaları devam ederken bir yandan da güvenlik konusunda tedbirler arttırılmaya başlandı. Depremi fırsat bilen bazı hırsız ve yağmacılar bölgede vatandaşların terk etmek zorunda kaldığı evlere girmeye, yardım TIR ve diğer araçları yağmalamaya devam ediyor.

Bu kapsamda bölgede yaşanan güvenlik sorununun çözülmesi amacıyla bölgeye çok sayıda jandarma, polis ve gece bekçisi gönderildi. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde gören yapan gece kartalları da bölgede görev almak üzere Kahramanmaraş iline hareket ettiler. Yaklaşık 30 kişilik grup OHAL kapsamında bölgede bulunan il emniyet müdürlüklerinin belirleyeceği alanlarda görev yapacaklar.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • Nihat
  Nihat
  13.02.2023 09:03

  Ayağınıza taş ,Gözünüze yaş Değmesin, Afad, Kızılay, Gece Kartalları, Polis, Mehmetçik, STK'ları hepinizden Allah bin kere razı olsun, Her iki cihanda da aziz ol . Hep birlikte Türkiye, Allahın İznyle, Allahu Ekber... Allahın mucizeleriyle dolu bir günümüz, haftalarımız, aylarımız yıllarımız olsun,Amin, İnşaAllah,

 • Düzceli
  Düzceli
  13.02.2023 08:57

 • Nihat
  Nihat
  13.02.2023 08:52

  "İman varsa, imkan da vardır." Estağfirullah el-azim Estağfirullah el-azim Estağfirullah el-azim. Allahım sen bizleri affeyle Allahım bizlere merhamet eyle.. dualarımızı kabul eyle; Amin, İnşaAllah, MaşaAllah, Lahavle vela kuvvete illa billah, Allhü ekber....

 • Düzceli
  Düzceli
  13.02.2023 08:30

 • Nihat
  Nihat
  13.02.2023 08:27