Bayram boyunca binlerce araca ceza yazıldı

DüzceSonHaber

3.07.2023 - 12:46
Haber Merkezi

 

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik, Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri araç yoğunluğunun yaşandığı ve sorumluluk bölgesinde olan Anadolu otoyolu ile D-100 karayolunda kural ihlaline izin vermedi. Sürücülerin güvenli ve rahat yolculuk yapmasını engelleyen ve kural ihlali yapan araçlar ise affedilmedi. 2 bin 330 araca cezai işlem uygulandı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik, Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri 9 günlük bayram tatili boyunca tedbiri elden bırakmadı. 7/24 esasına göre çalışan ekipler kendi sorumluluk alanı içinde bulunan ve bayram trafik yoğunluğunun yaşandığı Anadolu Otoyolu ve D-100 karayolu Bolu ile Sakarya il sınırlarına kadar olan alanda kural ihlaline de izin vermediler.

Ekipler 9 günlük bayram tatili boyunca yaptıkları denetimlerde Karayolları Trafik Kanunu gereği uyulması gereken kuralları ihlal eden 2 bin 330 araca çeşitli maddelerden cezai işlem uyguladılar. Yapılan denetimlerle bir çok kazanında önüne geçilmiş oldu.


Editör: D. Son Haber
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.