Müptezeller pazaryerini uyuşturucu merkezi yaptılar

DüzceSonHaber

Müptezeller pazaryerini uyuşturucu merkezi yaptılar
20.07.2023 - 11:31
Haber Merkezi
3

 

Aziziye Mahallesi’nde kurulan pazaryerini mesken tutan müptezeller pazarcıları bıktırdı. Gece saatlerinde değişik yöntemlerle alkol ve uyuşturucu kullanan müptezeller kullandıkları malzemeleri pazaryerinde bırakırken, etrafı da rahatsız ediyorlar.

Son dönemde Düzce’de uyuşturucu ile mücadele artış gösterirken bazı müptezellerin önüne geçilemiyor. Aziziye Mahallesi’nde kurulan pazaryerinde uyuşturucu alkol kullanan müptezeller, bununla kalmayarak uyuşturucu kullandıkları malzemeleri de pazaryerinde bırakıyorlar.

Uyuşturucunun etkisi ile pazaryerinde tezgah açan pazarcıların tezgahlarına zarar veren müptezeller aynı zamanda asayiş konusunda da sıkıntı oluşturuyorlar. Çevreye rahatsızlık veren müptezellerin adeta uyuşturucu merkezi haline getirdikleri pazaryerinin sık sık denetlenmesi gerekiyor.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Aziziyeli
  Aziziyeli
  21.07.2023 10:44

  Düzcede ve başta aziziye olmak üzere kim uyuşturucuyla mücadele ediyorum diye ortalıkta geziyor duyuruyorsa bence onu diyenleri takip etmek lazım aziziye bu işlerde başı çeker yalandan mücadeleyı diye günahsızları yakar kendileoeride her boku satar tabi asıl lafta değil özde aziziyelilleri ayırıyoorum gerçek aziziyelilerinde bıkığı tayfadan bahsediyouz azizişye temizlenirse düzce temizlenir Aziziyeliibilir

 • Ali yaşar
  Ali yaşar
  20.07.2023 14:31

  KONURALP YÖRÜKLER ÜNİVERSİTE CİVARI DA AYNI MALESEF. Trafik ve asayiş ekipleri beredeyse yok. Sabit karakol gerekli. Ama kimse ilgilenmiyor. Belediye hizmetleri de rezalet.

 • Düzceli
  Düzceli
  20.07.2023 13:52

  Sadece pazar yeri değil Düzce’nin her yerinde mesken tutmuş etrafı rahatsız ediyorlar emniyet güçleri uyuyor adeta