Düzce polisi huzur uygulamalarını başlattı

DüzceSonHaber

15.08.2023 - 11:08
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından tüm birimlerin katıldığı huzur uygulamaları başlatıldı. Bu kapsamda Düzce Huzur Uygulaması 1 dün gece gerçekleştirildi ve çok sayıda kişinin sorgulaması yapıldı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tüm birimleri ile il merkezi ve ilçelerde Huzur Uygulaması 1 adı altında uygulama yaptılar. Drone destekli Düzce Huzur Uygulaması 01 kapsamında; mevcut kamu düzeninin devamının sağlanması ve polisin varlığının hissettirilmesi; aranan şahısların yakalanması, suç unsurlarının ele geçirilmesi amacıyla il merkezinde ve ilçelerinde 34 Ekip 140 Personel katılımıyla; 1061 Şahsın GBT sorgulaması yapıldı. 44 İşyeri ve 281 araç kontrol edildi.

28 araca toplamda 34 bin 415 lira para cezası ayrıca 5 araç trafikten men edilirken, 2 adet aranma kaydı bulunan şahsa gerekli işlemler yapıldı. 3 adet ruhsatsız tabanca ve 1 adet tüfek alınarak gerekli işlemlere başlanıldı.  


Editör: D. Son Haber
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.