88 motosiklet sürücüsünün 70’ine ceza yazıldı

DüzceSonHaber

88 motosiklet sürücüsünün 70’ine ceza yazıldı
30.08.2023 - 13:34
Haber Merkezi

 

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi ekiplerinin yaptığı motosiklet denetimlerinde ilginç bir tablı ortaya çıktı. 29 Ağustos tarihinde yapılan  denetimlerde kontrol edilen 88 motosikletten 70’inin eksiği çıkınca cezai işlem uygulandı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi ekipleri yaklaşık 1 aydır özellikle motosiklet kazalarının artmasıyla motosikletler üzerindeki denetimlerine hız verdi. Bu çerçevede şehrin değişik noktalarında sık sık uygulamalar yapılarak hem trafikte eksiği olan motosiklet sürücülerinin eksikleri tamamlanması hemde trafik kazalarının önüne geçilmesi sağlanıyor.

Bu çerçevede 29 Ağustos tarihinde yapılan motosiklet denetimlerinde de ilginç bir tablo ortaya çıktı. Trafik ekipleri motosiklet denetimlerinde 88 motosiklet sürücüsünü kontrol etti. Yapılan denetimlerde 70 motosiklet sürücüne 189 bin 826 lira cezai işlem uygulandı. 5 motosiklet trafikten men edilirken, 1 yakalaması olan motosiklet ise yakalanarak otoparka çekildi.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.