Polisin dikkati yakalattı gerçek başka çıktı

DüzceSonHaber

Polisin dikkati yakalattı gerçek başka çıktı
2.09.2023 - 12:37
Kaynak: Haber Merkezi

Aziziye Mahallesi’nde devriye atan Trafik Şubesi ekipleri park helindeki bir araçtan şüphelendi. Sorgusu yapılan aracın Ankara’da çalıntı olduğu anlaşıldı. Ancak bir kızın annesine kızarak intikam almak için hırsızlık ihbarında bulunduğu ortaya çıktı.  

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi’ne bağlı ekipler Aziziye Mahallesi’nde devriye atarken 955 sokağa girdiler. Burada park halinde olan ve ön kısmında kaza izi olan araçtan şüphelenen ekipler aracın sorgusunu yaptılar. Aracın Ankara’dan çalıntı olduğunu öğrenen polis ekipleri aracı incelemek için hırsızlık masası ekiplerini beklerken ortaya başka bir olay daha çıktı.

Aracın park halinde olduğu evden çıkan bir kadın aracı kendisinin aldığını ve kızının üzerine yaptığını Ankara’da olan kızı ile kavga ettiği için kızının hırsızlık ihbarı verdiğini söyledi. Buna rağmen araç çalıntı olduğu için yediemin otoparkına çekildi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.