Bakan Yerlikaya açıkladı Düzce’de PKK’ya darbe

DüzceSonHaber

Bakan Yerlikaya açıkladı  Düzce’de PKK’ya darbe
4.10.2023 - 11:23
Haber Merkezi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın göreve geldiği günden bugüne kadar yasa dışı mafyalaşmalar, çeteleşmeler, uyuşturucu ve bölücü terör örgütlerine karşın operasyonlar tüm hızıyla devam ediyor. Ankara merkezli operasyonlarda bugüne kadar çok sayıda şahıs ve şahıslarla birlikte suç ve suç unsurlarına rastlandı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya yapılan hemen her operasyonun detaylarını ise sosyal medya hesabından paylaşarak vatandaşları ve kamuoyunu bilgilendirmeye devam ediyor. Zaman zaman operasyonlar nedeniyle eleştirilere maruz kalan Bakan Yerlikaya, eleştirilere rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da desteği ile operasyonlara hız kesmeden devam ediyor.

Bu çerçevede yine sosyal medya hesabından paylaşım yapan Bakan Ali Yerlikaya, bölücü terör örgütüne yönelik kahramanlar operasyonu kapsamında Düzce ve değişik 14 ilde yapılan operasyonlarda 37 bölücü terör örgütü mensubunun yakalandığını duyurdu. Yerlikaya ‘Teröristleri ve onların destekçilerini adalete teslim etmeye kararlıyız” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.