Bıçaklama olayının sebebi ve görüntüleri ortaya çıktı

DüzceSonHaber

19.10.2023 - 09:56
Haber Merkezi
1

 

Melen kenarında yaşanan olayda Köksal K, Yakup Yaman isimli şahsı 15 yerinden bıçakladı. Olayın

Edinilen bilgilere Köksal K, eşinin Yakup Yaman ile ilişkisi olduğundan şüphelendi. Yakup Yaman’ı takibe alan Köksal K, eşinin de Yakup Yaman’a ait kırmızı araca bindiğini ve eşi ile Yakup Yaman’ın melen kenarına gittiğini fark etti. İkilinin arkasına kendi aracıyla yaklaşan Köksal K, karısını ve Yakup Yaman’ı kırmızı araç içinde uygunsuz vaziyette yakalayınca cinnet geçirdi.

Aracın içinde Yakup Yaman’ı darp etmeye başlayan Köksal K, aynı zamanda yanında getirdiği bıçağı vücuduna saplamaya başladı.

Düzce TV’nin olay anına dair ulaştığı görüntülerde ise Köksal K’nin karısının olaya müdahale etmeye çalıştığı ancak cinnet geçiren adamın Yakup Yaman’ın kafasına taşla vurduğu görülüyor.

Yakup Yaman hayatını kaybederken, Köksal K’nin ise göz altında sorgusu devam ediyor.  


Editör: D. Son Haber
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Misafir
    Misafir
    19.10.2023 17:46

    Allahın salağı ne oldu şimdi sen hapise öldürdüğün mezara bu iş kime yarar tabiki seni aldatan edepsiz eşine sen varken bunu yapan sen yokken neler yapmaz boşasaydın def edip gitseydi, eşine artık hayırlı işler sanada içerde bol şafak saymalı günler