Mağdurum diyerek Türkiye’ye reklam yaptı şimdi eşini öldürmeye çalıştı

DüzceSonHaber

10.06.2022 - 11:09
Haber Merkezi
1

 

Düzce’de kısıtlama döneminde ehliyetsiz ve sigortasız motosikletle sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen sokağa çıkan ve kendisine ceza yazan polis ekiplerine “6 çocuğum var” mağdurum diyerek tüm Türkiye’de gündem olan şahıs bu kez karısını öldürmeye çalışmakla gündeme geldi.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri kısıtlama döneminde Düzce Valiliği önünde yaptıkları uygulamada Ramazan D isimli şahsı durdurarak bindiği motosikleti kontrol ettiler. Kağıt toplayıcılığı yapan Ramazan D’nin motosikletinin sigortasız olduğu ayrıca şahsın da ehliyetsiz olduğu tespit edildi. Kısıtlama kurallarına rağmen sokağa çıkan şahsa cezai işlem uygulandı.

Cezai işlem sırasında “Ben mağdurum 6 çocuğum var” diyerek polislerin ceza yazamamaları için uğraşan Ramazan D ülke genelinde gündem oldu ve adeta yardımlar yağdı. Bir çok sosyal medya fenomeni Düzce’ye gelerek Ramazan D ile görüştü ve maddi ve ayni desteklerde bulundu.

O dönem mağdur rolü ile sahneye çıkan Ramazan D bu kez eşini öldürmeye teşebbüs suçuyla gündeme geldi.

Olay Kiremitocağı Mahallesi’nde meydana geldi. S.D isimli kadın aralarında sık sık tartışma ve aile içi şiddet yaşandığı için Ramazan D’den ayrılmak istediğini söyledi. Ramazan D eşinin boşanma isteğine tepki gösterdi ve S.D’yi darp ederek evden ayrıldı. Ardından tekrar eve geldi ve S.D kapıyı açmayınca kapıyı kırarak içeri girdi. Eşini konuşmak için evden dışarı çıkarmaya çalışan Ramazan D, bu isteği ret edilince tekrar eşini darp etmeye başladı. Bu sırada S.D’nin kucağında bulunan 1,5 yaşında ki bebek te yumruklardan nasibini aldı. Kadın ve çocuğu yaralanırken Ramazan D bununla yetinmedi. Ardından belinden çıkardığı silahı S.D’nin göğsüne dayayan Ramazan D tetiğe bastı ancak silah patlamadı. Bunun üzerine evden kaçan Ramazan D, polis ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonrası yakalanarak göz altına alındı. Şehit Osman Çatana Polis Merkezi’ne götürülen Ramazan D’nin işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenildi.  


Editör: D. Son Haber
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz