Kayıp iş makine operatörünün cansız bedeni bulundu

DüzceSonHaber

6.07.2022 - 10:56
Güncelleme 6.07.2022 - 15:07
Kaynak: Haber Merkezi

 

Kaynaşlı ilçesinde sele kapılan kepçe operatörünün cansız bedeni çalışmaların 9'uncu gününde kaybolduğu yerden yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta bulundu.

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesi Üçköprü Köyü köprüsünde çalışma yaparken köprünün bir tarafının çökmesi sonucu kepçenin suya kapılmasıyla kaybolan operatör Okan Bayrak'ın bulunması için başlatılan ve havanın kararmasıyla dün akşam ara verilen çalışmalara bugün yeniden başlandı.

Dere yatağı ve Melen Çayı boyunca arama yapan Afad, JAK, İHH, itfaiye ekipleri, Jandarma Arama köpekleri, AFAD Drone ekibi Jandarma aram helikopteri ve Emniyet Müdürlüğüne bağlı dalgıç polisler, Bayrak'a ulaşabilmek amacıyla bölgeyi taradı.

Bölgede UMKE ekipleri ve ambulans hazır bekletilirken, operatörün kepçeyle sele kapıldığı mevkideki suyun pompalarla tahliye işlemine devam edildi.

Arama çalışmalarını Melen Çayı ve çevresinde yoğunlaştıran yaklaşık 400 kişilik ekip, Yayakbaşı köyü mevkisinde suyun içinde bir erkek cenazesine rastladı. Yapılan incelemede canazenin Okan Bayrak'a ait olduğu tespit edildi. Yapılan incelemelerin ardından Bayrak’ın cansız bedeni morga kaldırıldı.

 

 


Editör: D. Son Haber
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz