Motosiklet sürücüsü kaza için tüm ortamı hazırladı

DüzceSonHaber

Motosiklet sürücüsü kaza için tüm ortamı hazırladı
20.07.2022 - 00:36
Kaynak: Haber Merkezi

 

Beçi Sapağı mevkiinde meydana gelen kazada TIR ile motosikletin çarpışması sonucu yabancı uyruklu motosiklet sürücüsü yaralandı. Yapılan incelemede motosiklet sürücüsünün kaza olması için büyük çaba sarf ettiği ortaya çıktı.

Beçi Sapağı’nda meydana gelen kazada alt yoldan köy içine gitmekte olan Turan A idaresindeki 06 BDC 791 plakalı TIR aracıyla karşı istikametten gelen ve Düzce Üniversitesi istikametine gitmekte olan Zumay Emrah’ın kullandığı plakasız motosiklet kafa kafaya çarpıştı. Kazada yabancı uyruklu motosiklet sürücüsü yaralandı. Yaralı sürücü sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından Düzce Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kaza sonrası yapılan incelemede ise motosiklet sürücüsünün karşı istikametten gelerek virajı alamadığı ve şerit ihlali yaparak kamyona çarptığı tespit edildi. Kamyon sürücüsünün dikkati ve refleksi sayesinde kamyonun altında kalmaktan kurtulan motosiklet sürücüsü kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Kazayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

 


Editör: D. Son Haber