Selahattin Olcar, 37 yıl öncesi müdürleriyle buluştu

DüzceSonHaber

Selahattin Olcar, 37 yıl öncesi müdürleriyle buluştu
23.10.2021 - 17:39
Haber Merkezi

Düzce'de 1984-1989 yılları arasında belediye başkanı olarak görev yapan Selehattin Olcar, kendi döneminde birim müdürü olarak görev yapan isimlerle bir araya geldi. Düzce'nin o dönemde ilçe olmasına rağmen müdürlerin bitirdikleri okullar ile kariyerleri dikkatlerden kaçmadı.

Düzce'de bir projenin mimarı olan ve hala yaptığı bir çok hizmet kullanılmaya devam eden Selahattin Olcar, 37 yıl önce birimlerde müdürlük ve şeflik yapan isimlerle Mekan Kafe'de bir araya geldi. 

37 yıl önce Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan Halil Velioğlu, İmar İşleri Müdürlüğü olan ve İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu Hayrettin Günal, Fen İşleri Müdürü olarak görev yapan ODTÜ İnşaat Bölümü mezunu Nebil Yılmaz, Emlak Şefi Orhan Altanlar, Zabıta Müdürü olarak görev yapan Eskişehir Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu Yılmaz Kayıkçı, Bolu MYO mezunu Ulaştırma Müdürü Bilal Aydemir ve dönemin başkan sekretesi Nursel Kaya, ilk işe başladıkları dönemde  çalıştıkları Olcar'ı görünce heyecanlarını gizleyemediler. 

Buluşmada özellikle emekli müdürlerin ve çalışanların bitirdikleri okullar ile kariyerleri dikkatlerden kaçmadı. 37 yıl önce bu derece yüksek likayatın olması akıllara bir çok soruyu getirdi. 

Diğer yandan Haluk Velioğlu, encümen kararıyla basılmasına karar verilen belediye gazetesinin ilk sayısını Selahattin Olcar'a hediye etti. 


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.