Özlü’den Akçakoca liman projesi müjdesi

DüzceSonHaber

Özlü’den Akçakoca liman projesi müjdesi
13.11.2021 - 11:02
Haber Merkezi
1


Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Akçakoca liman projesi ile ilgili müjdeyi verdi. Başkan Özlü, Akçakoca'ya büyük bir balıkçı barınağı yapılacağını, mevcut balıkçı barınağının ise yat limanı olarak kullanacağını duyurdu.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, belediye projelerine yönelik açıklamalarda bulundu.

Düzce Belediyesi tarafından kısa süre önce hizmete açılan Mutfak Sanatları Merkezi (MSM)’nde gerçekleşen basın toplantısında içme suyu konusundan Asar suyu ve Akçakoca’daki liman projesi ihalesine yönelik değerlendirmelerde Başkan Özlü, “DSİ Genel Müdürümüzle Asar Suyu projemizi başlatmak istediğimize dair bir görüşmemiz olmuştu. Kendisi incelemelerde bulunmak için Düzce’ye geldi. İçme suyu ihalesi ve Asar Suyuna yönelik yürütülen çalışmalar incelenecek. Düzce kabuk değiştiriyor. 2015 yılından bu yana takip ettiğimiz Akçakoca’daki proje ise bırakın kabuğunu kırmasını, kökten değiştirecek olan bir proje. Büyük bir balıkçı barınağı olacak. Bunun için haftalarca çalışma gerçekleştirildi ve boru fabrikasının bulunduğu alanın arkasında karar kılındı. Mevcut balıkçı barınağı yat limanı gibi olacak. Gerçekten büyük bir proje. Hem DSİ’ye hem Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına teşekkür etmek isterim.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • ozlu
    ozlu
    15.11.2021 11:08

    MERKEZDE HERYERI YIKTINIZ SIMDI SIRA AKCAKOCAYMI GELDI ONCE MERKEZI DUZCEYI YIKTIKLRINIZ YAPINDA SONRA ILCELERE GECIN SAYIN FARUK OZLU