Köpeğe tekme atana 'Bana vur bana' diyerek tepki gösterdi

DüzceSonHaber

24.03.2022 - 15:30
Güncelleme 24.03.2022 - 15:33
Haber Merkezi
1

Akçakoca ilçesinde bir kadın, gezdirdiği köpeğine tekme atan kişiye tepki gösterdi. Köpeğin sahibinin üzerine yürüyen kadın, "Hayvanın dili yok, seni şikayet edeceğim. İnsan ol, bu kadar insafsızlık olur mu ? Bana vur bana" dedi.

Akçakoca ilçesi Yalı Mahallesi'nde Rottweiler cinsi köpeğini gezdiren kişi, önce köpeğe tasmasının ipi ile vurdu, ardından da tekme attı. Köpeğe tekme atan kişiyi gören bir kadın, evinden dışarı çıkarak tepki gösterdi.

Köpeğe tekme atana 'Bana vur bana' diyerek tepki gösterdi

"BU KADAR İNSAFSIZLIK OLUR MU? BANA VUR BANA"

Kadın, köpeği gezdiren kişinin üzerine doğru yürüyerek, "Hayvanın dili yok, seni şikayet edeceğim. İnsan ol, bu kadar insafsızlık olur mu ? Bana vur bana" dedi.

"GÖZÜM İLE GÖRDÜM DÖVDÜĞÜNÜ"

Köpeğin sahibinin küfrederek kadının yanından gitmesini istedi. Kadın, "Gözüm ile gördüm dövdüğünü, hayvan 'dur' diyemiyor sana" diyerek tepki gösterdi. Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından polis, olayla ilgili inceleme başlattı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Yakup Çimen
    Yakup Çimen
    24.03.2022 16:01

    Gerçekten insanlığımızı kaybettik çok yazık